NADCHÁZEJÍCÍ ŽIVÁ VYSÍLÁNÍ NAŠÍ TELEVIZE

 Záznamy živých vysílání /  10. listopad 2017

První pořad pravidelného vysílání s Miroslavem Zelenkou, který se dotknul témat aktuálních energií, vysvětlení energetického toku z centra galaxie, důvodu navýšení energií v tomto roce a také rady jak s energiemi zacházet.

"Od dětství jsem se zajímal o vědu, techniku a sci-fi, v mládí přidal filosofii, psychologii a umění. Literatura, týkající se duchovních oblastí v té době byla pro mě zcela nedostupná a ani jsem o ní nevěděl. Považoval jsem se tedy za ateistu. Přesto jsem však věřil v něco, co nás přesahuje. Neříkal jsem tomu bůh (s pojmem bůh jsem měl spojenou představu přísného a někdy krutě trestajícího starce kdesi na nebesích), ale kosmická inteligence, protože jsem nikdy nepochyboval o tom, že ve vesmíru jsou jiné hvězdné soustavy s planetami a jejich obyvateli a že vesmír je plný života." Miroslav Zelenka

http://www.miroslav-zelenka.cz/

Našli jste na našich stránkách něco, co vás posunulo a změnilo vám život a chcete projevit vděčnost, za šíření těchto informací? Zašlete nám libovolný příspěvek na náš TRANSPARENTNÍ bankovní účet 2001211415/2010, kde můžete kdykoliv kontrolovat na co byly peníze použity.

Související videa

loading...

Další zajímavé články:

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.

banner2.gif