Z aktuálního kolektivního vědomí a energetického pole:
Mnozí to nejspíš nebudou chtít slyšet, avšak je tu již mnoho těch, kteří jsou připraveni to uslyšet a zvědomit.

Jezdit za šamany, případně je vozit sem je módní trend. Jsou to na nevědomé úrovni egohrátky těch, co si myslí, že ten kdo nebyl u/za nějakým šamanem je něco méně.

Výše vibrací a vědomí ať už šamanů, nebo lidí ze zámoří nedosahuje výše mnohých bytostí na území Československa. Každý se inkarnoval na území a do prostředí odpovídající jeho možnostem navýšení svého potenciálu duše i vibrací. Máme působit a ovlivňovat Evoluci lidstva tam, kde jsme se narodili. Dary, nástroje, výše vědomí a schopnosti, které neseme v tomto životě jsou přizpůsobeny právě místu zrození v této inkarnaci.

Pro přirovnání a snažší pochopení - kuchaři budou v kuchyni dost na prd nástroje švadleny a obráceně.  

Nehledě na to, že moje vhledy z minulého týdne, kdy praskají a trhají se všechna již zpuchřelá a strouchnivělá energetická lana a kabely mezi různými guru a jejich ovečkami a mezi "mistry" co mají a dále a poskytují různá zasvěcení, to jen potvrzují. V nových energiích už toto energetické parazitování, získávání zdrojů (ať už energie nebo financí) či působení tam, kam nepatříme není možné. Děje se to proto, aby se všichni ti přívrženci nevrátili ke své podstatě a účelu, ke kterému byli stvořeni a určeni Stvořitelem.

Aby každý, kdo je "pod vlivem" začal už žít svoji jedinečnost, využil potenciál své duše a nebyl kopií nebo loutkou někoho. Aneb když jsi kuchař/ka, dostal/a jsi jako výbavu kuchyňské náčiní a máš se pohybovat v kuchyni.

Půjde Ti to lehce, hravě s radostí a bude to zábava. Když budeš chtít být co by kuchař/ka švadlenou/krejčím v salónu, bude to dřina, moc si to neužiješ, bavit Tě to taky nebude a že to děláš kvůli penězům se také na energetické rovině už pozná. A to, že se hodně blbě šíje s kuchyňským náčiním a ještě hůř vaří v salónu, to už snad ani dodávat netřeba.  

VŠECHNO MÁŠ V SOBĚ! Stačí jen naslouchat si, přestat si lhát a rozvzpomenout se...

TVÁ DUŠE JE MOUDRÁ, už by měla poznat průvodce, kteří Tě doprovodí na cestě k sobě samému. Měla by cítit, kdo má stejné nebo vyšší vibrace či stejné nebo širší vědomí. Měl/a bys už uvidět, kdo Tě od Tebe odvádí, potřebuje Tvé následování, Tvoji energii nebo odevzdání se... 

Klára 

AUTORKA ČLÁNKU: Klára Artexa Jirousková

Klára JirouskováVnímám napojení na dávné civilizace, kde se propojuje moudrost a vědění s duchovnem a léčením. Jsem tu pro to, abych spojovala lidi, informace, místa, zemské s nebeským, ženství – mužství, světlo – tmu do naprosté harmonie. Jsem napojená nahoru, vnímám své kořeny někde v dalekém vesmíru, ale zároveň stojím, velmi pevně nohama zde na Zemi, kde vše ukotvuji.

https://www.facebook.com/revitalizacniobrazy/
www.cestakradosti.cz

 

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč