Jitka Bičíková: PROČ NĚKDY I TY SEBELEPŠÍ METODY NEFUNGUJÍ?

Také se vám stalo, že jste se svými zdravotními potížemi absolvovali ty nejlepší metody, ty nejlepší kliniky, salóny, ty nejlepší a nejslavnější léčitele, lékaře, ty nejdražší terapie, vyhlášené terapeuty, jen 100% nejlepší bylinné preparáty a výsledek – NIC? Ptáme se jak to?? - Buďme sami k sobě upřímní. Máme mnoho úžasných metod, technik, bylin, které jsou jednoznačné a dokazatelně účinné, ale musíme si všichni přiznat jednu věc - není pravdou, že ti, co slibují po různých terapií 100% úspěšnost a pozitivní výsledek, je pravda. Nenechte se zlákat. Je to lež. I sebelepší, sebedražší, sebevzdělanější terapeut, metoda či léčitel nemusí na vás vůbec fungovat. Nikdo totiž, pokud není daný terapeut sám Bůh, nemůže dopředu vědět, jak zrovna na vás bude daná metoda specificky reagovat a fungovat.

PROČ? CO JE ŠPATNĚ?
Může být v pořádku úplně vše, ale jde o to, že každý máme svou cestu, každý jsme jiný, a proto každému pomáhá zcela něco jiného. Neznamená to, že kupříkladu budete trpět na otoky = a jedinou léčbou jsou pro vás logicky jen lymfodrenáže. Tak jednoduché to bohužel není, i kdybychom chtěli, a takto to samozřejmě bereme. Každý máme totiž předurčenou jinou cestu léčby, jiný styl, jiné pochopení, jiné zkoušky, jinou naučnou látku od Vesmíru, jinou karmu co si máme prožít - a to je ten hlavní důvod.

Uvedu příklad:
Bude 10 žen, které všechny bez rozdílu budou trpět na stejně veliké otoky dolních končetin, jenže, každá má ve své knize osudu jinou cestu.

Jedna – např. pí Nováková tam bude mít, například – že jí pomůže až čínská medicína.

Druhá žena - tím bude trpět několik let a nebude to mít dovoleno dlouho vyřešit, protože to bude mít jako karmický trest. Bude donucena si to prožít na vlastní kůži a bude si to muset odžít celý život bez jakékoliv pomoci.

Třetí žena – bude nucena si tím projít na vlastní kůži několik let, ale když pochopí a bude se snažit najít alternativní cestu, tak jí bude dovoleno po několika letech přijít na adekvátní léčbu a bude ji poskytnuta úleva, ale musí se snažit.

Čtvrtá žena - bude donucena sejít z materiální, rozumové, jen lékařské cesty a hledat pomoc v té alternativní, pokud se bude bránit, nebude jí dovoleno se vyléčit.

Pátá žena - musí pochopit, že řeší jen duchovní cestu a zapomněla u toho na své fyzické tělo, a tak ji pomohou lymfodrenáže.

Šestá žena - se zase bude snažit otoky vyléčit lymfodrenážemi, ale nebudou ji vůbec pomáhat, protože bude nucena řešit cestu duchovně a mentálně odbloky (vyčistit podvědomí špatné staré programy).

Sedmá žena - se stravuje zdravě, cvičí, chodí na masáže, mentálně na sobě pracuje, tedy zdánlivě žije perfektně, ALE přehlíží řešení zaměstnání či vztahu, který nefunguje, je mrtvý a stavem otoků je donucena tuto situaci fyzicky aktivně řešit a to tím, že překope celý svůj dosavadní (nebo hlavní situaci v něm – např. špatný partnerský vztah, bydlení, zaměstnání atd.) život. Dokud to fyzicky neudělá, nezmění a bude dál stagnovat ve starých kolejí, otoky se jí nezlepší.

Osmá žena – se bude rozdávat celému světu, všem pomáhat, ale na úkor sama sebe, tudíž se musí naučit nejdřív pomoci sama sobě, dát energii do sebe a pak teprve druhým.

Příběhů je mnoho, tisíce, tohle jsou příběhy jen pro představu, neboť každý máme svůj osobitý.
A to je právě ono. Každý má jinou cestu, co pomůže jednomu, druhému nemusí pomoci vůbec. Tak jako to známe s dietami.

Nikdy nevěřte, když vám někdo slibuje, že on vám určitě pomůže. Ani on to totiž nemůže vědět, pokud není bůh. Ano, ví, že se bude snažit, že udělá maximum co je v jeho silách, s nejlepším svědomím, že je zkušený, šikovný, dobrý a bude se snažit, to se ale nevylučuje. Nikdo totiž dopředu nemůže vědět, jak zrovna vy na jeho metodu zareagujete, co zrovna pro vás má vesmír či osud připraveno, zdali je vám pomoc schválena tak jak byste vy ji rádi chtěli, a v tom je ten hlavní háček.

Hraje zde roli mnoho faktorů: například zdali jste na odblok a „hrabání se“ v bolestivých vzpomínkách už připravena, jste na něj zralá, zdali je to správné vesmírné načasování, zdali je vám vesmírem schválená pomoc, zdali vám vyhovuje a sedí terapeut a také daná metoda. Nejlepší je si vždy jakoukoliv metodu sám vyzkoušet a čekat otevřeně co vám dá, nacítit si sám, jak se po ní budete cítit. Zdali pozitivně či naopak. To je ta správná cesta. Vaši kamarádku může spasit, s vámi nemusí pohnout vůbec a naopak.

I já pracuji s čistým svědomím, že dělám pro pacienta maximum, a také se mi stalo (tak jako každému terapeutovi, jen se tím nikdo samozřejmě nechlubí, aby neztratil dobrou pověst a lidi), že mi řekl: „když mi pomůžete, tak vám pošlu mnoho svých známých, když budete dobrá, tak vám…..když, když, když“. Nemám toto ráda, protože o tom to není a takto to nikdy nefunguje. Terapeut se nesnaží „kvůli něčemu“, ale protože chce pomoci a hlavně bez podmínek.

Tito lidé si musí uvědomit, že to, zdali jim dotyčný terapeut či metoda pomůže, je jen v jejich rukou, jenže to oni často nechtějí slyšet. Nechtějí brát zodpovědnost za svoji nemoc, potíže, problémy, protože je přece lehčí svést na někoho: „hele, on mi ale vůbec nepomohl..“. „on za to může, ne já….“. „ono to nefunguje…“. Je to snažší, než říci: „něco stále dělám špatně, že mi žádná metoda nefunguje, musím se podívat do hloubky na příčinu, za co si stále můžu sám….“. Toto přiznání udělá málokdo, ale právě k tomuto uvědomění nás Vesmír nutí. Kdo je duchovně dostatečně vyzrálý, umí již takto uvažovat, a to je ta správná duchovní cesta.

Proto je důležité, aby každý z nás pochopil, jakou cestou si prochází a co je mu shůry dovoleno. Tím předejdeme spoustě trápení a nepochopení, která nás trápí.

Ne oni – ale vždy vy - okolí jsou vaše zrcadla a to se nám prostě nelíbí. Není to příjemné si přiznat na rovinu a bez okolků, že si za vše v životě můžeme sami, že? Čím dříve si to přiznáme, tím lépe. Čím dříve na sobě budeme pracovat, tím lépe. Všichni jsme tady jen na „školách a učíme se..“. Někdo studuje střední školu, někdo vysokou, ale zkoušky máme všichni. Čím dříve pochopíme, že jsme všichni jen žáci na stejné úrovni, jen s rozdílem náročnosti zkoušek, tím lépe pro nás. Neosočujte druhé za své chyby. Vše jsou jen vaše nastavená zrcadla.
A úžasné je to, že ty druhé můžete změnit prostřednictvím sebe sama. To je ten dar, který máme a za který bychom měli být vděční.

Klientky mi hlásí, že když na sobě mentálně (odbloky) pracují, vnímají, že tím, jak se mění (což na sobě tolik ihned necítí), dává jim to okolí najevo tím, že se k nim chová jinak. Například kolegové, cizí lidé, ale i rodina se k nim „najednou“ chovají jinak, mile, vřele, přátelsky. Dokonce hlásí, že se mění chování i jejich domácích mazlíčků, koček, psa…

Kéž bychom toto všichni brzy pochopili, navzájem si pomáhali a podporovali v této naší společné cestě…Ne vždy je tato cesta lehká, to nikdo netvrdí. Vesmír přidává, přitvrzuje zkoušky, překážky, záterasy a někdy ten život je jeden velký bolestivý „porod“…ale čím dříve na sobě budeme mentálně (stále máme namysli odbloky, mantry, odpuštění, srt, atd.) pracovat, tím více budeme ze sebe odhazovat letité, rodové těžké nánosy. Čím více budeme shazovat shnilé zámky, rodové pečetě, tím lehčeji se budeme cítit. Možná ne ihned, možná ne za rok, za dva…možná až za několik let práce… Jenže pokud toto nepodstoupíte a budete hledat pomoc a cestu tam kde není, bude vám jen hůř a hůř…Vesmír totiž „neočůráme, neokecáme…“.

TVŮRCE ČI ROLE OBĚTI?

Tudíž máme jen dvě cesty. Buď se můžeme na všechno vykašlat, postavit se do role oběti a jen si stěžovat, nic neřešit, nedělat a přijmout fakt, že nám bude jen stále hůř, NEBO se postavit všemu čelem, vzít všechny zbytky sil do hrsti, postavit se do roli TVŮRCE a prát se za svůj život. Hledat, bojovat, nevzdávat se, pracovat na sobě a jít cestou světla ke zdraví a štěstí…Jakou cestu zvolíte je jen na vás.

Přeji Vám, ať máte dostatek síly a vůle v cestě hledání světla a lásky a svého naplněného života. Neházejte vinu na druhé, hledejte na nich vždy to pozitivní a hlavně - svá zrcadla, proč vám je život a vesmír do života vpasoval, co vám mají sdělit a co si skrz ně máte vyluštit. Nic není náhoda, vše je dokonale poskládané, vše nám má něco sdělit, říci, pochopit. Naučte se luštit svoje „křížovky života“ a bude se vám lépe žít, protože budete vědět kudy jít a znát směr své cesty.

s láskou

Jitka B.


S úctou a pevnou vůlí.

Vaše lymfoterapeutka Jitka

Zdroj: http://www.zahadnalymfa.wbs.cz

Autor: Jitka Bičíková - masáže, čištění lymfy

Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

Nejnovější články na našem portálu

únor 06, 2023 154
Ranč Skinwalker, který je taktéž známý pod jménem Shermanův ranč či ranč mimozemšťanů, je obří...
únor 02, 2023 1795
Dne 5.2.2023 v 19:28 h nastává Úplněk ve znamení Lva. Bude se nacházet na 16. stupni tohoto...
leden 29, 2023 943
„Najdete-li si ke svému keltskému amuletu osobní vztah, stane se z něj silný zdroj energie“. Již...
leden 28, 2023 6892
Vedle Samhainu (spojeného s příchodem zimy) a Beltainu (začátek jara) slavili staří Keltové i...
leden 27, 2023 786
„…Jde o stav, kdy se zcela reálně ocitnete mimo své vlastní tělo, a to při plném vědomí, kdy jste...
leden 23, 2023 584
20.1. 2023 v 9:30 vstupuje Slunce do znamení Vodnáře, který nás učí vnímat energie, kterými jsme...
leden 20, 2023 580
Zlomené srdce máme, když nás někdo opustí a přestane milovat, ale možná i tehdy, když nám končí...
leden 16, 2023 2634
Dne 21.1.2023 v 21.53 h nastane první letošní novoluní na 1.stupni vzdušného znamení Vodnáře. Jeho...
leden 15, 2023 2109
Naše duše si musí urazit dlouhou cestu k osvícení. Procházejí si několikerými světlými i temnými...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1681937
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 511336
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 441517
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 351006
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 282406
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
2 prosinec 2019 272182
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
27 říjen 2018 268574
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
17 červenec 2020 247972
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 238382
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
3 srpen 2019 233057
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
30 květen 2022 231033
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
13 duben 2020 225531
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
29 srpen 2021 210871
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 200802
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 183933
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 181857
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 177571
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 173439
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 162640
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 160819
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 158740
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 140045
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 125602
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 122412
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...