Jitka Bičíková: PROČ NĚKDY I TY SEBELEPŠÍ METODY NEFUNGUJÍ?

Také se vám stalo, že jste se svými zdravotními potížemi absolvovali ty nejlepší metody, ty nejlepší kliniky, salóny, ty nejlepší a nejslavnější léčitele, lékaře, ty nejdražší terapie, vyhlášené terapeuty, jen 100% nejlepší bylinné preparáty a výsledek – NIC? Ptáme se jak to?? - Buďme sami k sobě upřímní. Máme mnoho úžasných metod, technik, bylin, které jsou jednoznačné a dokazatelně účinné, ale musíme si všichni přiznat jednu věc - není pravdou, že ti, co slibují po různých terapií 100% úspěšnost a pozitivní výsledek, je pravda. Nenechte se zlákat. Je to lež. I sebelepší, sebedražší, sebevzdělanější terapeut, metoda či léčitel nemusí na vás vůbec fungovat. Nikdo totiž, pokud není daný terapeut sám Bůh, nemůže dopředu vědět, jak zrovna na vás bude daná metoda specificky reagovat a fungovat.

PROČ? CO JE ŠPATNĚ?
Může být v pořádku úplně vše, ale jde o to, že každý máme svou cestu, každý jsme jiný, a proto každému pomáhá zcela něco jiného. Neznamená to, že kupříkladu budete trpět na otoky = a jedinou léčbou jsou pro vás logicky jen lymfodrenáže. Tak jednoduché to bohužel není, i kdybychom chtěli, a takto to samozřejmě bereme. Každý máme totiž předurčenou jinou cestu léčby, jiný styl, jiné pochopení, jiné zkoušky, jinou naučnou látku od Vesmíru, jinou karmu co si máme prožít - a to je ten hlavní důvod.

Uvedu příklad:
Bude 10 žen, které všechny bez rozdílu budou trpět na stejně veliké otoky dolních končetin, jenže, každá má ve své knize osudu jinou cestu.

Jedna – např. pí Nováková tam bude mít, například – že jí pomůže až čínská medicína.

Druhá žena - tím bude trpět několik let a nebude to mít dovoleno dlouho vyřešit, protože to bude mít jako karmický trest. Bude donucena si to prožít na vlastní kůži a bude si to muset odžít celý život bez jakékoliv pomoci.

Třetí žena – bude nucena si tím projít na vlastní kůži několik let, ale když pochopí a bude se snažit najít alternativní cestu, tak jí bude dovoleno po několika letech přijít na adekvátní léčbu a bude ji poskytnuta úleva, ale musí se snažit.

Čtvrtá žena - bude donucena sejít z materiální, rozumové, jen lékařské cesty a hledat pomoc v té alternativní, pokud se bude bránit, nebude jí dovoleno se vyléčit.

Pátá žena - musí pochopit, že řeší jen duchovní cestu a zapomněla u toho na své fyzické tělo, a tak ji pomohou lymfodrenáže.

Šestá žena - se zase bude snažit otoky vyléčit lymfodrenážemi, ale nebudou ji vůbec pomáhat, protože bude nucena řešit cestu duchovně a mentálně odbloky (vyčistit podvědomí špatné staré programy).

Sedmá žena - se stravuje zdravě, cvičí, chodí na masáže, mentálně na sobě pracuje, tedy zdánlivě žije perfektně, ALE přehlíží řešení zaměstnání či vztahu, který nefunguje, je mrtvý a stavem otoků je donucena tuto situaci fyzicky aktivně řešit a to tím, že překope celý svůj dosavadní (nebo hlavní situaci v něm – např. špatný partnerský vztah, bydlení, zaměstnání atd.) život. Dokud to fyzicky neudělá, nezmění a bude dál stagnovat ve starých kolejí, otoky se jí nezlepší.

Osmá žena – se bude rozdávat celému světu, všem pomáhat, ale na úkor sama sebe, tudíž se musí naučit nejdřív pomoci sama sobě, dát energii do sebe a pak teprve druhým.

Příběhů je mnoho, tisíce, tohle jsou příběhy jen pro představu, neboť každý máme svůj osobitý.
A to je právě ono. Každý má jinou cestu, co pomůže jednomu, druhému nemusí pomoci vůbec. Tak jako to známe s dietami.

Nikdy nevěřte, když vám někdo slibuje, že on vám určitě pomůže. Ani on to totiž nemůže vědět, pokud není bůh. Ano, ví, že se bude snažit, že udělá maximum co je v jeho silách, s nejlepším svědomím, že je zkušený, šikovný, dobrý a bude se snažit, to se ale nevylučuje. Nikdo totiž dopředu nemůže vědět, jak zrovna vy na jeho metodu zareagujete, co zrovna pro vás má vesmír či osud připraveno, zdali je vám pomoc schválena tak jak byste vy ji rádi chtěli, a v tom je ten hlavní háček.

Hraje zde roli mnoho faktorů: například zdali jste na odblok a „hrabání se“ v bolestivých vzpomínkách už připravena, jste na něj zralá, zdali je to správné vesmírné načasování, zdali je vám vesmírem schválená pomoc, zdali vám vyhovuje a sedí terapeut a také daná metoda. Nejlepší je si vždy jakoukoliv metodu sám vyzkoušet a čekat otevřeně co vám dá, nacítit si sám, jak se po ní budete cítit. Zdali pozitivně či naopak. To je ta správná cesta. Vaši kamarádku může spasit, s vámi nemusí pohnout vůbec a naopak.

I já pracuji s čistým svědomím, že dělám pro pacienta maximum, a také se mi stalo (tak jako každému terapeutovi, jen se tím nikdo samozřejmě nechlubí, aby neztratil dobrou pověst a lidi), že mi řekl: „když mi pomůžete, tak vám pošlu mnoho svých známých, když budete dobrá, tak vám…..když, když, když“. Nemám toto ráda, protože o tom to není a takto to nikdy nefunguje. Terapeut se nesnaží „kvůli něčemu“, ale protože chce pomoci a hlavně bez podmínek.

Tito lidé si musí uvědomit, že to, zdali jim dotyčný terapeut či metoda pomůže, je jen v jejich rukou, jenže to oni často nechtějí slyšet. Nechtějí brát zodpovědnost za svoji nemoc, potíže, problémy, protože je přece lehčí svést na někoho: „hele, on mi ale vůbec nepomohl..“. „on za to může, ne já….“. „ono to nefunguje…“. Je to snažší, než říci: „něco stále dělám špatně, že mi žádná metoda nefunguje, musím se podívat do hloubky na příčinu, za co si stále můžu sám….“. Toto přiznání udělá málokdo, ale právě k tomuto uvědomění nás Vesmír nutí. Kdo je duchovně dostatečně vyzrálý, umí již takto uvažovat, a to je ta správná duchovní cesta.

Proto je důležité, aby každý z nás pochopil, jakou cestou si prochází a co je mu shůry dovoleno. Tím předejdeme spoustě trápení a nepochopení, která nás trápí.

Ne oni – ale vždy vy - okolí jsou vaše zrcadla a to se nám prostě nelíbí. Není to příjemné si přiznat na rovinu a bez okolků, že si za vše v životě můžeme sami, že? Čím dříve si to přiznáme, tím lépe. Čím dříve na sobě budeme pracovat, tím lépe. Všichni jsme tady jen na „školách a učíme se..“. Někdo studuje střední školu, někdo vysokou, ale zkoušky máme všichni. Čím dříve pochopíme, že jsme všichni jen žáci na stejné úrovni, jen s rozdílem náročnosti zkoušek, tím lépe pro nás. Neosočujte druhé za své chyby. Vše jsou jen vaše nastavená zrcadla.
A úžasné je to, že ty druhé můžete změnit prostřednictvím sebe sama. To je ten dar, který máme a za který bychom měli být vděční.

Klientky mi hlásí, že když na sobě mentálně (odbloky) pracují, vnímají, že tím, jak se mění (což na sobě tolik ihned necítí), dává jim to okolí najevo tím, že se k nim chová jinak. Například kolegové, cizí lidé, ale i rodina se k nim „najednou“ chovají jinak, mile, vřele, přátelsky. Dokonce hlásí, že se mění chování i jejich domácích mazlíčků, koček, psa…

Kéž bychom toto všichni brzy pochopili, navzájem si pomáhali a podporovali v této naší společné cestě…Ne vždy je tato cesta lehká, to nikdo netvrdí. Vesmír přidává, přitvrzuje zkoušky, překážky, záterasy a někdy ten život je jeden velký bolestivý „porod“…ale čím dříve na sobě budeme mentálně (stále máme namysli odbloky, mantry, odpuštění, srt, atd.) pracovat, tím více budeme ze sebe odhazovat letité, rodové těžké nánosy. Čím více budeme shazovat shnilé zámky, rodové pečetě, tím lehčeji se budeme cítit. Možná ne ihned, možná ne za rok, za dva…možná až za několik let práce… Jenže pokud toto nepodstoupíte a budete hledat pomoc a cestu tam kde není, bude vám jen hůř a hůř…Vesmír totiž „neočůráme, neokecáme…“.

TVŮRCE ČI ROLE OBĚTI?

Tudíž máme jen dvě cesty. Buď se můžeme na všechno vykašlat, postavit se do role oběti a jen si stěžovat, nic neřešit, nedělat a přijmout fakt, že nám bude jen stále hůř, NEBO se postavit všemu čelem, vzít všechny zbytky sil do hrsti, postavit se do roli TVŮRCE a prát se za svůj život. Hledat, bojovat, nevzdávat se, pracovat na sobě a jít cestou světla ke zdraví a štěstí…Jakou cestu zvolíte je jen na vás.

Přeji Vám, ať máte dostatek síly a vůle v cestě hledání světla a lásky a svého naplněného života. Neházejte vinu na druhé, hledejte na nich vždy to pozitivní a hlavně - svá zrcadla, proč vám je život a vesmír do života vpasoval, co vám mají sdělit a co si skrz ně máte vyluštit. Nic není náhoda, vše je dokonale poskládané, vše nám má něco sdělit, říci, pochopit. Naučte se luštit svoje „křížovky života“ a bude se vám lépe žít, protože budete vědět kudy jít a znát směr své cesty.

s láskou

Jitka B.


S úctou a pevnou vůlí.

Vaše lymfoterapeutka Jitka

Zdroj: http://www.zahadnalymfa.wbs.cz

Autor: Jitka Bičíková - masáže, čištění lymfy

Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

Nejnovější články na našem portálu

duben 17, 2024 184
- hojnost přichází, když ji přeješ jiným lidem - hojnost přichází, když neposuzuješ tvorbu druhých...
duben 09, 2024 352
měj pevné, stabilní kořeny /stůj pevně nohama na zemi buď v proudu života /řekni ano životu/...
duben 09, 2024 274
„V podzemí zůstává duch místa, a to i přesto, že kouzlo města nad zemí se často pomalu vytrácí a...
duben 03, 2024 2040
Medicinální nebo někdy také funkční či vitální houby, jsou specifické houby s výjimečnými účinky....
duben 02, 2024 301
Místa záhadná, tajemná či obestřená jistým mystickým nebezpečím přitahovala pozornost člověka...
březen 27, 2024 383
Mnoho lidí věří, že jednorožci existovali. Někteří jsou dokonce přesvědčeni, že žijí někde mimo...
březen 23, 2024 1655
20. 3. 2024 ve 4:07 vstoupí Slunce do Berana, prvního znamení horoskopu a otevře nový roční...
březen 19, 2024 728
Studánky, jezírka, louže...- první zrcadla lidí. Ta nejpřirozenější zrcadla, která člověku dala...
březen 11, 2024 740
Tisíce let lidé věří, že postavení Slunce a planet v okamžiku narození každého jedince značně...
březen 08, 2024 3035
Počátky Mezinárodního dne žen sahají do Spojených států amerických poloviny 19. století. V roce...
březen 06, 2024 970
Krystaly jsou mistrovskými díly přírody. Jejich tajuplný třpyt okouzluje člověka od nepaměti....
únor 28, 2024 1049
Snad nejpozoruhodnějším tvorem jdoucím tiše ve stopách člověka je kočka. Historie jejího vztahu s...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 2018507
Věřím, že každý se někdy zarazil nad "časem", tedy lépe řečeno nad čísly na hodinách, která na...
4 listopad 2019 515380
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
20 září 2023 456776
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
1 prosinec 2020 292789
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
28 září 2023 282283
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
3 říjen 2023 272741
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
6 říjen 2023 259252
Ekzémy vyjadřují náš VNITŘNÍ ZÁPAS mezi tím počem toužíme, a tím co ve skutečnosti prožíváme....
13 duben 2020 250793
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
3 srpen 2019 249304
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
12 prosinec 2020 242775
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 240564
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 215098
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 206496
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
30 září 2019 188056
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
17 září 2020 186454
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 184246
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
6 prosinec 2018 176593
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 166646
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 163268
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 161042
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 142680
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 128130
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 124493
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...
29 červenec 2022 122444
MIGRÉNY a bolesti hlavy nebo-li náš PAPIŇÁK V HLAVĚ - DUCHOVNÍ PŘÍČINA Bolest z fyzického hlediska...