Veronika Barkoci: ASTMA - PSYCHOSOMATICKÉ A EMOČNÍ PŘÍČINY

EMOCE

Dospělý trpí přílišným stresem a zodpovědností. Je nyní důležité převzít kontrolu nad svým životem. Můžete mít potíže zvládat stresové situace a můžete z toho být snadno zahlceni. Byli jste často nuceni cítit se nekompetentní, když jste se snažili dělat věci po svém.

Cítíte se příliš připoutáni k někomu (často k partnerovi) a můžete cítit jeho smutek, stres, zlost nebo napětí. Je to pro vás přetěžující zkušenost, protože nemusíte rozpoznat, že vyjadřujete stres nebo strachy někoho jiného. Cítíte stažení na plících, když se rodič zlobí nebo je naštvaný?

Vaše matka mohla trpět úzkostmi, zatímco byla s vámi těhotná. Pokud se vám určité trauma, které se jí stalo také aktivuje později ve vašem životě, může to spustit stejnou úzkost, jakou prožívala ona.  

Možná jste cítili přehnanou starostlivost nebo jste se cítili zavaleni kontrolujícím nebo ohrožujícím typem lásky od rodiče nebo pečující osoby. Vaše matka vás přehnaně chránila právě proto, že váš otec mohl být na vás zbytečně tvrdý. Ten, kdo o vás pečoval mohl cítit stres z vašeho pláče během raného dětství. Mohli jste si vytvořit asociaci, že pláč rozčiluje lidi. Naučili jste se, že pláč často vyvolává hněv a přináší potrestání od rodiče se vznětlivou povahou.

Někdy existuje u Astma skrytý přínos. Může vám pomoci utíkat od konfrontací, problémových výzev a hádek s ostatními vždy, když se necítíte dostatečně sebevědomí promluvit. Astmatický záchvat vás může dostat pryč z určitých nepříjemných situací. Můžou zde také hrát roli parazité, což by nemělo být vyloučeno bez řádných lékařských testů.

Je zde i možnost, že váš předek mohl trpět rozedmou plic. A tyto symptomy se ve vás mohly spustit. Mohli jste zažít stejný emoční stres, jako váš předek, avšak v důsledku odlišných faktorů v prostředí, se tento stav vyvinul do Astmatu.

KLÍČOVÉ BODY:

- Pokud jste dospělý a trpíte Astmatem, kdy to začalo? Kdo nebo co vás v tu dobu naštvalo? Vždy je tady možnost, že jste si vytvořili tak silné spojení se stresem a tlakem někoho druhého. Můžete cítit stres a emoce jako smutek, iritaci a hněv druhé osoby.
 
- Dokončete vedené emocionální léčení s průvodcem kodyvasiduse.cz
 
- Cítíte emoce někoho druhého, což může být zahlcující, protože to nemusí být něco, s čím se ztotožňujete ve svém životě. Toto vytváří konflikt. Cítíte se zahlceni. Prozkoumejte selhání osobních hranic a jakou výhodu vám přináší cítit emoce druhých lidí.
 
- Co vám způsobuje pocit zahlcení ve vašem životě? Čeho už v životě máte dost?
 
- Jakou v životě potlačujete potřebu? Cítíte se schopni ji kontrolovat nebo změnit? Prozkoumejte další možnosti.
 
- Cítíte, že vše musíte udělat sami. Pokud ano, tak proč? Kdo vás přiměl se takto cítit?
 
- Nejste ochotni dovolit druhým vás podporovat. Pokud je tomu tak, proč? Odpověď často může být, že byste se cítili zavázáni člověku, který vám poskytl podporu. Podpora a láska jsou podmíněné.
 
- Často u druhých hledáte potvrzení a uznání. Odkud toto pramení? Jak se v tom cítíte, když nejste pochváleni nebo uznáni. Prozkoumejte další možnosti.
 
- Lidé, kteří jsou pro vás důležití přehlíží vaše dovednosti. Cítíte se neviditelní. Prozkoumejte fáze oplodnění a uhnízdění vajíčka v děloze, a také fázi po narození.
 
- Cítíte se požíráni zodpovědností, jako kdybyste byli zodpovědní za každého. Tohle se děje díky slabým osobním hranicím a potřebou být přijatý. Prozkoumejte osobní hranice během fází vývoje.
 
- POZITIVNÍ AFIRMACE: „Dávám si nyní svolení nechat odejít veškerá stará zranění a zklamání, dovoluji si být a cítit se svobodně. Právě teď dělám vědomé rozhodnutí. „

- Trauma spojené se starým smutkem, lítostí a starým zraněním předků / ztráta. Prozkoumejte fázi oplodnění.
 
- Trauma spojené s pocitem vyčerpání. Prozkoumejte fáze vývoje, jako když spermie vnikne do vajíčka, fázi oplodnění a uhnízdění vajíčka v děloze, a také po porodu. Prozkoumejte problémy během vývoje plodu spojenými s nedostatečnou výživou.
 
- Vždy prozkoumejte porodní trauma a porod.
 
- Vždy je dobré si udělat celostní detoxikaci. Nahromaděné toxiny v plících spolu s intenzivními emocemi mohly také způsobit astma, a trauma, jako vztek, pocit dušení, slabé osobní hranice, pocity ohrožení některým z členů rodiny, často dominantním rodičem.
 
- Cítíte se zdrženliví a přehnaně starostliví. Jak se v tom cítíte? Často se cítíte oslabeni, ne dostatečně silní zvládat normální každodenní problémy. Pocity přehnané starostlivosti nebo úplného opuštění potlačily vaši schopnost cítit se v bezpečí. Máte pocit neustálého ohrožení a nechcete být zaskočeni nepřipraveni.
 
- Jedné klientce se projevilo astma, když jí umřela babička. Když jsem pracovala s jejím zármutkem nad ztrátou babičky, astma tam stále bylo. Když jsem pracovala na odpoutání se od zármutku a stresu její babičky, které na sebe převzala, astma se zastavilo.
 
- Můžete si také pamatovat úzkost své matky, zatímco s vámi byla těhotná. Co jí způsobilo úzkost, stres nebo zahlcení? Máte stejné stresové spouštěče?
 
- Prozkoumejte podobnosti mezi vašimi a matčinými emocemi a zvyky. Tyto vzorce se kopírují z matky během vývojového stádia plodu, zatímco se vytváří žaludek, nervový systém a srdce.
 
- Plod přebírá své programování ze srdce matky těsně před tím, než otočí hlavu směrem k děloze. V této době také dochází k upevnění vzorce úzkosti, sebevědomí a osobní síly. Měla vaše matka sebe-sabotující vzorce, které ovlivnily její život?
 
- Pokud ano, jak vás její emoční stav ovlivnil? Cítila se vaše matka emočně nebo fyzicky napadána lidmi ve svém životě?
 
- Jaký byl váš vztah s matkou? Jak jste se v tom vztahu cítili?
 
- Jaký byl váš vztah s otcem? Jak jste se v tom vztahu cítili?
 
- Bylo vaší matce řečeno, aby počkala s porodem, než přijde doktor? Pokud ano, prozkoumejte dále. Zaměřte se na pocity dítěte, jako je uvíznutí, tlačení proti pánevní kosti a prozkoumejte více emocí, které se v tomto stavu nachází.
 
- Během kojeneckého období, cítili jste se na těsno zabaleni v zavinovačce? Pokud ano, jak jste se v tom cítili? Prozkoumejte reakce jako „Nemohu dýchat, nemohu se zhluboka nadechnout.“ Dušení se, omezení nebo frustrace z nedostatku možnosti pohybu.
 
- Jste dostatečně hydratovaní? Nechali jste si udělat lékařské testy na zjištění jakýchkoli parazitů v plících?
 
- Je zde obrovská potřeba vymanit se ze svých situací. Proč? Kdo vás přiměl se takto cítit?
 
- Prozkoumejte poporodní trauma. Bylo příliš mnoho plodové vody v plících? Byl první nádech bolestivý a těžký?
 


Zdroj: Evette Rose - Metaphysical Anatomy

Překlad: VERONIKA BARKOCI


Tento článek a informace v něm obsažené lze šířit pouze v případě povolení autora a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.kodyvasiduse.cz  FB: https://www.facebook.com/kodyvasiduse.cz/  a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.


Veronika Barkoci terapie akaša kody dušeVERONIKA BARKOCI "Jsem průvodcem transformací pro všechny, kdo touží po vnitřní rovnováze, klidu, harmonii, emoční stabilitě."

Při sezeních svojí energií pro klienty vytvářím bezpečné prostředí, prostor, energii možné změny, pole, kdy je vedu a doprovázím do jejich vnitřního světa, do podvědomí, kde mohou pro sebe nacházet veškeré své odpovědi, věřit tak svému vedení a svojí intuici, mohou vnímat svoji vlastní identitu, osobní hranice a hodnotu, své napojení na Zdroj.

https://www.kodyvasiduse.cz/o-mne/


Nejnovější články na našem portálu

květen 24, 2023 2364
Pluto vstoupilo 23.3. do znamení Vodnáře, kde bude do 11.6.2023 do 11:46 h a jsme tak svědky...
květen 18, 2023 1464
21. 5. 2023 v 9:09 vstoupí Slunce do znamení Blíženců, kdy budeme chtít být blízko spřízněných...
květen 01, 2023 3141
Dne 5.5.2023 v 19:33 h nastává na 14. stupni vodního znamení Štíra úplněk a současně polostínové...
duben 24, 2023 2425
„Je třeba vidět, že lidská duše, ačkoliv vyplňuje celé tělo, přece jen má své zvláštní sídlo v...
duben 19, 2023 1500
20.4. 2023 v 10:14, krátce po novoluní v Beranu (ráno v 6:12), vchází Slunce do znamení Býka,...
duben 16, 2023 1298
Dne 20.4.2023 v 6:12 h nastane na 29. stupni ohnivého znamení Berana druhé novoluní v tomto...
březen 29, 2023 1855
Celý život se topím v dříve nepřiznávaném, poslední roky však už zcela naplno prožívaném a...
březen 25, 2023 2708
„Pokud chcete najít tajemství vesmíru, přemýšlejte z pohledu energie, frekvence a vibrace“. –...
březen 19, 2023 1352
21.3.2023 v 18:22 h, PLEJÁDSKÝ TRANSFORMAČNÍ PORTÁL. Dne 21.3.2023 v 18:22 h nastává na nultém...
březen 17, 2023 1435
20.03. 2023 ve 22:25 vstoupí Slunce do znamení Berana a touto událostí bude skutečně odstartován...
březen 05, 2023 2073
Dne 7.3.2023 v 13:40 h nastane na 16. stupni zemského znamení Panny úplněk. Březnovému úplňku se...
únor 27, 2023 5847
„Určitými kuřidly, dle hvězd sestavenými, lze velmi mnoho vykonati, neboť silně povzbuzují vzduch...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1795521
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 512774
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 444151
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 352724
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 285460
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
2 prosinec 2019 274636
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
27 říjen 2018 269447
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
17 červenec 2020 251826
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 239433
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
3 srpen 2019 238421
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
13 duben 2020 235179
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
30 květen 2022 234148
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 212529
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 202546
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 184719
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 182564
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 181569
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 174345
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 164161
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 161659
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 159459
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 140844
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 126580
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 122973
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...