Soňa Sofi: CESTA KARMICKÉHO OČIŠTĚNÍ

Poslední dobou se stále častěji setkávám s prosbami lidí o vyčištění karmy, anebo jejich zkušenostmi, že něco takového absolvovali a to buď neúspěšně, anebo toto fungovalo jen velmi krátce, to již nehovořím o tom, kolik je to stálo peněz. Všem odpovídám stejně.

Já karmu za nikoho neodpracovávám ani nečistím. Nechtějte po mě vyjádření k práci někoho, koho neznám a pochopte, že mě nepřísluší někoho soudit nebo se s někým měřit, soutěžit ani soupeřit. Jdu si vlastní cestou terapeutické práce jako nezávislý poradce.

Pokud jste navštívili nesprávné lidi, tak i to je součástí vašeho učení a poznání vaší duše. Nehledejte za ničím žádné složitosti. Nečtěte články, pokud víte, že vás ovlivňují špatným směrem nebo manipulují. Řiďte se v rozhodování svým srdcem a zdravým selským rozumem. Na konzultaci jděte, pokud víte, proč tam jdete, co očekáváte a především, pokud chcete změnit to, co ve vašem životě nefunguje nebo není v rovnováze.

Karma se musí pochopit, zpracovat, odžít a jediná cesta je ODPUŠTĚNÍ. Mohu pouze ukázat KDE JE PROBLÉM, SPECIFIKOVAT DRUH KARMICKÉHO ZATÍŽENÍ A TO ZEJMÉNA V SOUVISLOSTI S REINKARNAČNÍM DLUHEM, ZDA ZPRACOVÁVÁTE KARMU VZTAHOVOU, PARTNERSKOU, RODINNOU, PRACOVNÍ, FINANČNÍ, MATERIÁLNÍ, ZDRAVOTNÍ, CITOVOU, PO OTCI, MATCE, ŽENÁCH RODU NEBO MUŽÍCH, PŘÍPADNĚ KOLIK POKOLENÍ. Stručně řečeno ukážu a nasměruji PROČ - KDE - JAK.

Sona Sofi karma výklad karet terapieTo ostatní je již na vás, jak s těmito informacemi naložíte. Každý jsme si v životě prošli různými situacemi a zkušenostmi. Pokud jste nepochopili, jak karma funguje, že jde o energii, která se každému vrací v podobě toho, co vyslal a především, že je to práce vás samotných na sobě a mnohdy celoživotní, protože naše duše mohli vytvořit vzájemné dohody duší pro svůj osobní růst a takovou cestu s životním úkolem jsme si zvolili my sami ještě před svým narozením, než se naše duše vtělila do fyzické roviny.

Karma je završením cyklu růstu naší duše, takže je to naše práce na sobě samých. Maturitu za vás taky nesloží nikdo jiný, než vy sami a pokud chcete řídit auto, tak taky chodíte do autoškoly. Jakým jste pak řidičem anebo studentem ukáže až život. Jako duše sem přicházíme poznávat a zažívat všechny aspekty života na Zemi. Když z jakéhokoli důvodu zanecháme našeho zvoleného úkolu, vytváříme si touto nedokončenou akcí karmu. Jinými slovy jsme se nenaučili to, co jsme se přišli naučit a naše duše nemohli vyrůst tím způsobem, jakým jsme zamýšleli. Tím, jak procházíme životem a vyživujeme naši duši, zkušenostmi rosteme, pokud však nedokončíme naše poznání v různých situacích, které se mohou opakovat a to nejenom v jednom, ale po mnoho následujících životů, unikáme ze své karmy a jejího zpracování do nekonečna.

Někteří z nás jsou na to upozorňováni nepřehlédnutelnými situacemi, které nás potkávají v podobě nezdaru, neúspěchu, nenaplněných partnerských vztazích, finančními nesnázemi, ztrátou majetku, rodiny, práce, vážnými nemocemi, autonehodami, úrazy, přepadením či okradením. Někomu to prostě dojde až v důsledku toho, že zemřeme.

Někteří z nás utíkají k drogám, alkoholu, citovým závislostem a neustále hledáme své štěstí někde v někom nebo něčem, žehráme na nepřízeň osudu, smůlu a někteří se v těžkých chvílích zlobí na Boha, protože nechtějí přijmout zodpovědnost za svůj život a svá rozhodnutí a je pro nás jednodušší v danou těžkou chvíli hledat viníka našeho trápení, než se ponořit do sebe v náporu emocí to ovšem není možné. Jenže nic nemůže trvat věčně, ani smutek, ani radost, ani bolest.

Život je cesta pravda a láska. Kdo nechce pochopit, ten hledá výmluvy – důvody, kdo chce, ten hledá způsoby. Jde však pouze o únikové cesty, které však mnohdy vedou do slepé uličky.

Mnoho z nás sem přišlo dokončit a završit karmu z minulých životů, kdy si duše navzájem vytvořili dohody s dalšími dušemi, se kterými měli v minulosti složité vztahy a tak ne náhodou jsme ve vztazích s karmickými partnery, spolupracovníky, rodinnými příslušníky, šéfem, kamarádem, sourozencem.

Pokud však neumíme upřímně odpouštět, nezavršíme naši karmu a namísto toho, abychom karmické souvislosti pochopili a ukončili, tak nezpracováním a nepochopením si vytváříme novou karmu, když odcházíme z různých situací vzteklí, rozhořčení, ublížení, zklamaní, zahořklí, s pocity viny, pýchy pak nejsme schopni dospět k odpuštění. Je to tím, že prožíváme svou lidskou zkušenost v hustých energiích. Pokud se nejsme schopni postupem času odpoutat, pak se z tohoto kola karmy a reinkarnačních dluhů nikdy nevymaníme.

DOBORU ZPRÁVOU JE, ŽE KARMA SE POJÍ S NAŠÍM JÁ A ŽE JE NĚČÍM, CO MŮŽEME PROČISTIT PROSTŘEDNICTVÍM ODPUŠTĚNÍ A BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY. NEJVĚTŠÍ DAR JE ŽIVOT. NEJSILNĚJŠÍ JE ENERGIE LÁSKY. PAK UŽ JEN ZÁLEŽÍ NA PROMÍCHANÝCH INGREDIENCÍCH VÍRY, MOUDROSTI, LASKAVOSTI A PŘEDEVŠÍM ZAŽEHNUTÍ NAŠÍ BOŽSKÉ JISKRY, PROTOŽE VŠICHNI JSME SOUČÁSTÍ BOHA, KTERÝ NÁM DAL SVOBODNOU VOLBU A DO NAŠICH ZÁLEŽITOSTÍ NEZASAHUJE, POKUD K TOMU NEDÁME SOUHLAS.

Pokud ubližujeme druhým nebo i sobě, přijde čas, kdy se naše duše rozhodne završit tuto karmu, poučit se ze své zkušenosti a vyrůst takovým způsobem, jakým původně zamýšlela. Pokud se vám podaří karmu završit, pak jste splnili jednu z dohod, pro kterou se naše duše rozhoduje při procesu narození. Pokud nezavršíme ve svém současném životě svou karmu prostřednictvím dávání a přijímání lásky a odpuštění, pak se nám jistě naskytne příležitost dokončit tuto svoji karmu v jiném životě v podobných vzorcích a situacích. Snažte se tedy objevit tyto vzorce a poznat svou karmu, abyste ji mohli završit jednou pro vždy.

Jedním ze způsobů, jakým můžete poznat, zda jste již dosáhli rozpuštění dané karmy, je všímat si svých myšlenek a pocitů ve vztahu k dotyčnému člověku, se kterým jste měli v minulosti problém. Pokud v klidu prochází vaší myslí a srdcem, tak jste svou práci s ním dokončili. Zeptejte se sami sebe, jestli na toho člověka dokážete myslet, aniž byste se cítili připoutaní k jeho slovům nebo činům. Pokud si odpovíte „ano“, nevynořují se již ve vás při pomyšlení na tohoto člověka žádné traumatické příběhy ani vás pomyšlení na něj emočně nerozrušuje. Samozřejmě to neznamená, že máte zůstat ve vztahu s dotyčným člověkem, ani setrvávat ve vztahu, ve kterém jste týráni či nadále vystavovat své děti týrání ze strany některého člena rodiny. Můžete však dotyčným odpustit na úrovni duše a dokonce i na úrovni osobnosti, pokud je to vhodné.

Odpuštění je nejrychlejší a nejsnazší cestou k pročištění karmy napříč časem a prostorem. Umožňuje nám uzdravit naši minulost, která je tvořena vším, co jsme až do tohoto okamžiku udělali druhým či sobě samým. Zahrnuje naše dětství a naše minulé životy. Důležité je pro to zvolit účinnou modlitbu. Pokud však neznáte hlubokou příčinu, pak nelze nic uzdravovat, mnohdy to bývá na nevědomé úrovni a proto jisté afirmace, které používáme, mohou fungovat jen dočasně, jestliže není problém pochopen, uzdraven na energetické úrovni a zapečetěn. Vykonat to „musí“ každý sám za sebe. Nikoliv formou hromadných rituálů, pálením papírků, čištěním čaker a různými metodami či zaručenými způsoby.

Kdyby se lidé uměli jednoduše zamyslet a použili by zdravý selský rozum, pak by pochopili, že žádný odborník nemůže odpracovávat vaši cestu za vás, protože je to růst vaší duše a z toho se nelze vykoupit, něco ošidit, přeskočit, protože nemůžeme z první třídy rovnou být připuštěni k maturitě. Tento časový úsek, který každá duše potřebuje ke svému pochopení, odpuštění a růstu je velmi individuální.

Mimořádně účinná modlitba vám může pomoci pročistit všechnu negativní energii, která se nahromadila ve vás a okolo vás. Když na sobě vydržíte pracovat po sobě následujících 33 dnů, uzdravíte bolest a oddělenost, kterou jste ve svém životě zažívali v negativních a bolestných vztazích s Bohem/ Duchem/ Zdrojem a druhými lidmi či v různých situacích.

Více se dozvíte zde na mých webových stránkách http://www.vestirna-u-sonjy.cz

 S láskou Soňa Sofi 


UPOZORNĚNÍ!!! pro čtenáře a uživatele tohoto textu. 

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této písemné či elektronické podoby nesmí být reprodukována a šířena v papírové, elektronické či jiné podobě bez předchozího písemného souhlasu autorky.

SDÍLET MŮŽETE ODKAZ PROSTŘEDNICTVÍM FB POUZE S UVEDENÍM ZDROJE MÝCH WEBOVÝCH STRÁNEK. Děkuji všem za pochopení Soňa Sofi.


Autorka článku: Soňa Sofi: http://www.vestirna-u-sonjy.cz 

Soňa Sofi

Jmenuji se Soňa Sofi

Jsem narozená ve znamení Raka. V minulém životě jsem byla vědma a léčitelka. Tato životní cesta není náhoda, že jsem si ji zvolila. Ráda pomáhám lidem. Pracovala jsem 25 let s mentálně retardovanými dětmi. Své schopnosti i výjimečnost jsem si začala uvědomovat a plně rozvíjet ve věku 35 let. Do té doby jsem procházela všemi útrapami života jako každý jiný člověk. Svoji karmu jsem zpracovala až ve 45. roku věku. Před třemi lety jsem přepsala svůj karmický vzorec duše a začala ho praktikovat v životě. Výsledky se dostavily záhy a byly viditelné do půl roku. Nejtěžší je změna myšlení a mít své emoce pod kontrolou.

Pomohu vám se rozhodnout a znovu nalézt smysl života. Každý problém má řešení. Jde jen o to chtít udělat v životě nějakou změnu a učinit rozhodnutí, že to, co v našich životech nefunguje, se rozhodneme změnit.


Nejnovější články na našem portálu

květen 24, 2023 2059
Pluto vstoupilo 23.3. do znamení Vodnáře, kde bude do 11.6.2023 do 11:46 h a jsme tak svědky...
květen 18, 2023 1316
21. 5. 2023 v 9:09 vstoupí Slunce do znamení Blíženců, kdy budeme chtít být blízko spřízněných...
květen 01, 2023 3075
Dne 5.5.2023 v 19:33 h nastává na 14. stupni vodního znamení Štíra úplněk a současně polostínové...
duben 24, 2023 2209
„Je třeba vidět, že lidská duše, ačkoliv vyplňuje celé tělo, přece jen má své zvláštní sídlo v...
duben 19, 2023 1472
20.4. 2023 v 10:14, krátce po novoluní v Beranu (ráno v 6:12), vchází Slunce do znamení Býka,...
duben 16, 2023 1249
Dne 20.4.2023 v 6:12 h nastane na 29. stupni ohnivého znamení Berana druhé novoluní v tomto...
březen 29, 2023 1753
Celý život se topím v dříve nepřiznávaném, poslední roky však už zcela naplno prožívaném a...
březen 25, 2023 2637
„Pokud chcete najít tajemství vesmíru, přemýšlejte z pohledu energie, frekvence a vibrace“. –...
březen 19, 2023 1327
21.3.2023 v 18:22 h, PLEJÁDSKÝ TRANSFORMAČNÍ PORTÁL. Dne 21.3.2023 v 18:22 h nastává na nultém...
březen 17, 2023 1416
20.03. 2023 ve 22:25 vstoupí Slunce do znamení Berana a touto událostí bude skutečně odstartován...
březen 05, 2023 2039
Dne 7.3.2023 v 13:40 h nastane na 16. stupni zemského znamení Panny úplněk. Březnovému úplňku se...
únor 27, 2023 5766
„Určitými kuřidly, dle hvězd sestavenými, lze velmi mnoho vykonati, neboť silně povzbuzují vzduch...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1790092
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 512714
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 444063
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 352638
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 285376
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
2 prosinec 2019 274525
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
27 říjen 2018 269410
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
17 červenec 2020 251662
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 239381
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
3 srpen 2019 238280
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
13 duben 2020 234784
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
30 květen 2022 233992
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 212474
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 202448
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 184684
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 182533
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 181436
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 174287
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 164110
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 161614
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 159422
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 140812
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 126541
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 122951
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...