Ava Chrtková: I řvoucími ústy psychopata k vám může mluvit Bůh
V procesu transformace od nevědomého k vědomému životu se stane mnoho věcí, které mohou člověka zcela vyvézt z míry. Nejinak to bylo i u mne mnohokrát v mém životě. Mnohokrát jsem nepochopila proč se to či ono stalo. Postupným procesem práce na sobě a zejména nyní, po 28.9 2015, po krvavém úplňku, kdy na naši planetu začaly přicházet energie zcela jiného rázu a kdy se moje napojení zesílilo mnohonásobně, jsem začala opravdu vnímat, že všechno co se mi děje, má nějaký smysl a je pro mé dobro.

Milujte sami sebeTento proces je fascinující, ale zároveň po nás chce velkou zodpovědnost. Jednou z věcí, které nyní prožívám a kterou se učím celý rok 2015 je absolutní eliminace energií a vibrací v mém okolí, které nejsou prospěšné mému úkolu, mé cestě duše. Proto jsem nyní vedena k další velké čistce svých vztahů a zejména k tomu, abych přehodnocovala každou vazbu s lidmi kolem sebe a také to, čemu věnuji svoji pozornost. Jsem plně ve službě vyššího záměru. Ač to zní možná pro mnohé “sektářsky”, ti, jež jsou na tom podobně, pochopí. Já jsem velice racionální člověk, býk v ascendentu Lva a jsem při Zemi.

Takže moje mysl netěká ve sférách galaktické rady a podobně. Já konám ve hmotě. Tím však existenci nás přesahujících procesů neshazuji. Vím, že tyto věci jsou ale nesoustřeďuji se na tyto vzdálené energie. Krůček po krůčku uskutečňuji to, pro co jsem se zrodila. Přinášet informace a světlo v této silně transformační době, co největšímu počtu diváků. V příštím roce tuto práci ještě intenzivněji podpořím svým zpěvem.

Zákonitou rezonancí této mé činnosti je ovšem také reakce protistrany, takže se občas stává, že mne někdo na internetu začne napadat v soukromých zprávách ale i veřejně, sprostě nadávat nebo vyhrožovat.

Nejinak to bylo před pár dny, kdy jsem sdílela jeden článek z našeho serveru Příznaky transformace do skupiny pojednávající o tajemných místech Česka. Pro tento článek jsem použila materiály z několika informačních pramenů a jednalo se o téma upíři v Čechách. Oddychové téma, které ale přivede na náš web hodně návštěvníků, kteří si poté přečtou i další články o zdravém životním stylu a shlédnou naše videa. Část tohoto článku obsahovala i článek pána, který se proti tomuto použití ohradil právě u tohoto sdíleného příspěvku, ačkoliv byl uveden zdroj i název jeho webu. Chvíli jsme takto spolu veřejně debatovali a poté jsem příspěvek vymazala a jala se přepsat článek tak, abych vypustila jeho materiál.

A tady se právě dostáváme k oné katarzní události, která měla následovat.

DuchovnoZahloubána do přepisování článku, najednou vidím, že mi přišla soukromá zpráva naprosto cizí paní jménem Zuzana, která neměla z celou kauzou naprosto nic společného a otevřela naší diskuzi slovy: JSTE UBOHÁ! Nevěřícně koukám, co tím myslí a pak mi začalo docházet, že je asi znechucena, že jsem vymazala onen příspěvek. Osvítil mne naštěstí duch Svatý a asi 20 minut jsem s ní komunikovala naprosto asertivně a vysvětlovala jí proč a jak se co stalo. Vyslechla jsem si nadávky, impertinence, odsudky, nevyžádané hodnocení docela nechutného stylu, ale vždy jsem komunikovala korektně a naprosto udržela emoční klid a pokoj.

Sama jsem byla tomu překvapena, že se ve mne ani při nejtvrdším útoku nezvedla emoce. Nejsem žádný svatoušek a dokážu být velice agresivní, když je třeba. Důležité bylo ale sdělení oné pološílené ženy, kvůli kterému píši tento článek: POUŽÍVEJ VLASTNÍ MOZEK A NESDÍLEJ CIZÍ ČLÁNKY!! Pak mi ještě nadávala a vyhrožovala soudy a nejvtipnější pasáž byla, že prý je kartářka a vidí v kartách, že půjdu před soud a že mi jako tímto sprostým agresivním způsobem RADÍ. Nakonec když se jí nepodařilo mne vysát, ukončila slovy JSTE NESKUTEČNĚ TUPÁ A BEZCENNÁ A NEHODLÁM DÁLE S VÁMI ZTRÁCET ČAS. Ačkoliv mi sama psala a o čas připravila ona mne. :-)

V pořádku, řekla jsem si, není o čem dále mluvit. Aktivovaného psychopata nemá smysl přesvědčovat.

Napsala jsem omluvu pánovi z webu, opravila článek a brala jsem věc za vyřízenou. Jaké bylo ale moje překvapení, když aktivovaná paní v emoční katarzi, která si zjevně potřebovala odžít boj za bezpráví a nespravedlnost i když vykonstruovanou, udělala printscreeny našeho soukromého rozhovoru  a všechny je nahrála na onu skupinu, kde je 7500 fanoušků, aby mne přede všemi zdiskreditovala. To už bylo silné kafe. A mne došlo, proč nade mnou celou dobu stál anděl a uklidnil moje emoce a velel, hovoř s ní asertivně a nenech se stáhnout k jejímu způsobu komunikace.

V tu chvíli jsem také pochopila jak v praxi vypadá slogan: Ty po mně kamenem, já po tobě chlebem.

V křesťanském pohledu na věc je to dost překroucené ale výše popsaný příběh je přesnou alegorií tohoto jak by to mělo být vykládáno. NESNÍŽIT SE NA ÚROVEŇ AGRESORA. To ale neznamená, že si nechám ubližovat, nebo nebudu hájit svůj postoj. Být silný, nekompromisní ale nikoliv agresivní či agresi vracet agresí. Jedině tak projdeme bez ztráty energie. Nezapojit se emočně. Jedině tak se dá fungovat s psychickými upíry.

argesorByla to ale krásná lekce krizové komunikace a já jsem si stála za každým slovem v tom rozhovoru. Příběh má několik rovin. Nakonec admini oné stránky fotografie našeho rozhovoru smazali a pán, který vlastní onen krásný turistický web, kvůli kterému vznikl celý tento konflikt, si se mnou druhý den psal, dál to vůbec neřešil a dokonce i dal tipy na mnoho dalších tajemných míst v okolí, o kterých se dá psát. Tímto mu za jeho osvícený přístup děkuji, protože mi poradil i jak na internetu sdílet, aniž by to bylo na hraně autorského práva.

Vše dobře dopadlo, já jsem udržela pole svého klidu, přijala jsem zodpovědnost a varování andělů, abych články vždy autorizovala s autorem a především mne andělé ústy té šílené ženy konečně dokopali k psaní vlastních článků a předávání vlastní zkušenosti s duchovní prací. Někdy je takováto krizová situace jedinou šancí andělů, aby vás důrazně upozornili, co máte dělat. A nejinak to platí ve všech oblastech našeho života. 

Vše, co se nám děje, má nějaký důvod a vše je plně v režii duchovního průvodce. Alespoň u mne to tak je. Také je pravdou, že i lidé, kteří vám ubližují a udělají moc špatné věci, jsou vašimi učiteli a vedou vás k síle a pochopení širších souvislostí, popřípadě ukážou ještě nepřijatá, nezpracovaná nebo nepochopená místa vaší osobnosti. Naučme se ve všech těchto, z běžného pohledu “negativních” zkušenostech, hledat výzvu pro náš osobní růst!

Děkuji za vše co se mi kdy stalo, protože jinak bych nebyla nyní tam, kde jsem. Zbavit se podvědomých blokací a programů, které nedovolí žít vědomý spokojený život, to je cílem transformace a někdy k tomu cíli vede bolestivá cesta, ale je to tak potřeba. U mne to byly také velké lekce pokory, být spokojená a vděčná, za to co mám a jak žiji.

Hezké bylo také zjištění, že jsem opravdu pod velkou ochranou, protože mnoho z lidí, mých přátel, na internetu působících, mi v tu chvíli řeklo, že na ně útočí lidé mnohonásobně více a denně a velice sprostě. Díky za tu ochranu a požehnání mému projektu. Ámen.

Ava Chrtková
zpěvačka & moderátorka
http://www.priznakytransformace.cz 


Související články:

Ava Chrtková: Přestaňte už vzývat anděly a začněte žít! Staňte se vy sami Bohem pro svůj život!

Ava Chrtková: Když netečou peníze jak by měly aneb něco tady SMRDÍ!

Ava Chrtková: 10 rad jak navázat láskyplný partnerský vztah a efektivně projít obdobím samoty

Ava Chrtková: Milujte sami sebe

Ava Chrtková: 9 vyzkoušených rad jak projít depkou a emočním propadem


Tento článek může být volně šířen jen s aktivním uvedením autora a obou odkazů.


Nejnovější články na našem portálu

květen 24, 2023 2364
Pluto vstoupilo 23.3. do znamení Vodnáře, kde bude do 11.6.2023 do 11:46 h a jsme tak svědky...
květen 18, 2023 1464
21. 5. 2023 v 9:09 vstoupí Slunce do znamení Blíženců, kdy budeme chtít být blízko spřízněných...
květen 01, 2023 3141
Dne 5.5.2023 v 19:33 h nastává na 14. stupni vodního znamení Štíra úplněk a současně polostínové...
duben 24, 2023 2424
„Je třeba vidět, že lidská duše, ačkoliv vyplňuje celé tělo, přece jen má své zvláštní sídlo v...
duben 19, 2023 1500
20.4. 2023 v 10:14, krátce po novoluní v Beranu (ráno v 6:12), vchází Slunce do znamení Býka,...
duben 16, 2023 1297
Dne 20.4.2023 v 6:12 h nastane na 29. stupni ohnivého znamení Berana druhé novoluní v tomto...
březen 29, 2023 1855
Celý život se topím v dříve nepřiznávaném, poslední roky však už zcela naplno prožívaném a...
březen 25, 2023 2708
„Pokud chcete najít tajemství vesmíru, přemýšlejte z pohledu energie, frekvence a vibrace“. –...
březen 19, 2023 1352
21.3.2023 v 18:22 h, PLEJÁDSKÝ TRANSFORMAČNÍ PORTÁL. Dne 21.3.2023 v 18:22 h nastává na nultém...
březen 17, 2023 1435
20.03. 2023 ve 22:25 vstoupí Slunce do znamení Berana a touto událostí bude skutečně odstartován...
březen 05, 2023 2071
Dne 7.3.2023 v 13:40 h nastane na 16. stupni zemského znamení Panny úplněk. Březnovému úplňku se...
únor 27, 2023 5847
„Určitými kuřidly, dle hvězd sestavenými, lze velmi mnoho vykonati, neboť silně povzbuzují vzduch...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1795478
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 512773
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 444151
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 352724
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 285460
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
2 prosinec 2019 274635
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
27 říjen 2018 269447
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
17 červenec 2020 251826
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 239433
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
3 srpen 2019 238421
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
13 duben 2020 235179
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
30 květen 2022 234148
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 212529
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 202545
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 184719
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 182564
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 181566
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 174345
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 164161
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 161659
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 159459
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 140843
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 126580
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 122973
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...