Na úvod tohoto článku, bych ráda napsala pár vět. Za žádných okolností není tento text dogmatický, 90 % toho co si tu přečtete, je má vlastní intuitivní cesta, nikdy jsem o čakrách nic nečetla cíleně, nezakoupila žádné knihy, jen intuitivní čakrové karty. S energetickými místy jsem začala pracovat s pomocí Shambally po zasvěcení. Na vše jsem si přišla sama a je to cesta jednoho člověka v jeho vesmíru v jeho životě. Berte proto tak každou informaci, protože dokud si tu informaci neprožijete, je to pouhá informace.

ČAKRA KRČNÍ – VIŠUDDHI

5 čakra Lenka Vlášková„Na počátku bylo slovo, to Slovo bylo u Boha, to Slovo bylo Bůh. To bylo na počátku u Boha. Všechno povstalo skrze ně. A bez něho nepovstalo nic, co jest. V něm byl život. A život byl světlo lidí…“ (Jan 1,1-4)

Sebevyjádření, komunikace ale také umět naslouchat, slyšet ve slově hudbu energie, slyšet ve slově emoci, touhu, lásku – cítit každou buňkou těla vyjádření skrze SLOVO, protože SLOVO je sebevyjádření naší energie, emocí, pocitů, je to vyjadřování tužeb, snů, vizí ale také je to v době temnějších oblast, kde vznikají nejrůznější kletby, vyřčení – jed, který se dostává pod kůži vlastníkům toho slova a těm co toto slovo přijímají.

Vůbec to slovo „přijímají“ je tu životně důležité. Pojďme na začátek SLOVA.

Na prvopočátku všeho se energie zrodí, přijde na svět naplněná a připravená přežít – zkoumá 9 měsíců i před narozením místo, kam se narodí a jaké podmínky zde panují – podle toho přijme programy a vstupuje do světa zcela připravená přežít. Energie postupuje do oblasti zrození a bytost je zde na Zemi, sleduje bedlivě svět kolem sebe, ochutnává život – všemi smysli. Poté vstupuje do třetí fáze a tam jsou emoce, které prožívá, učí se s nimi pracovat, pomocí toho, jak s nimi pracují ty nejbližší. Srdce buší, život plyne dál a my se učíme své emoce a projevy a co cítíme projevovat ven – dostat energii, která je v nás do světa a tím je SLOVO a tím místem je 5. ČAKRA.
Tato čakra je má oblíbená, protože zahrnuje nejen ústa a ohromnou magii slova, ale patří sem také uši a samozřejmě krk. Štítná žláza je ukazatelem jakou cestou a jak dostáváme svou energii ven pomocí slova, zvuků a sebevyjádřením.
Nechci, aby zde vznikla domněnka, že říct sprosté slovo je prostě špatné a budeme nyní mluvit jako roboti – to ne. Je potřeba si uvědomit, že žádný odpor není dobrý – ani odpor k tomu říct občas „prdel“. Tady jde spíše o hlubší záležitost – třeba slovo „kunda“ je vlastně posvátné slovo a mnoho lidí ho považuje za sprosté – jde vždy o to, jaký program na dané slovo máme – v tomto místě je ale důležité si říct, že pokud používáme slova jako meč proti druhým a proti sobě zcela vědomě – je to čistá magie – mnoho lidí vůbec nechápe jak ohromnou sílu to má – ale má to tu sílu jak pro toho kdo slova vyjádří, tak pro toho kdo je přijme. A to už si moc lidí neuvědomuje. Nejhorší scénář o čem se můžeme v tomhle místě bavit je, POMLUVA.

POMLUVA je prostě cílená magie, která svou jedovou příchutí ochromí svého majitele a TADY POZOR, ochromí ho ve chvíli, kdy ji přijme za svou. Tahle čakra mě vždy zajímala, protože jsem byla docela dlouho v ženském kolektivu, kde pomluva byla na denním pořádku. Užila sem si tímhle docela perné chvilky – ucítila jsem jakou neskutečnou moc to má a kolik lidí je to schopno ovlivnit, pokud to přijmeme, uvěříme a dál šíříme jako PRAVDU je to MOR. Umí napáchat mnoho škody a v mém případě jsem kvůli tomu musela odejít od všeho, co jsem kdysi milovala. A pro mé překvapení, i když jsem v místě kde se vše odehrávalo nebydlela 4 roky, některým jedincům to nebránilo v tom šířit něco pořád dál i přesto, že mě neměli v dosahu, ale svou pohnutou pravdu šířili dál, dostávalo se to ke mně ze všech stran, prošla jsem fázemi vzteku, nenávisti, ublížení, oběti – vždy jsem se ale zdržovala veškerých komentářů, nechtěla jsem upadnout do energie jako oni. Nakonec jsem to pustila, prostě jsem přestala to do svého života pouštět – ať si každý myslí co chce, je to jeho věc a v tu dobu, kdy jsem opustila tohle „téma“ se stala neskutečná věc a v tom místě se vše zhroutilo, lidé se tam pohádali a celé se to rozpadlo a ta která nejvíce šířila neskutečné pohádky, dopadla z nich asi nejhůř – zajímavé, že. Ano magie slova, totiž ovlivnila ostatní to ano – ty si ale na to časem přijdou sami, jak pohnutá slova to jsou a majitel? Ten dostane, ať chce nebo ne za uši. Protože když přestanete přijímat tuhle energii – vrátí se majiteli a to je to nejlepší co můžeme udělat.

Energie, kterou máme v sobě, můžeme vyjádřit krásou slova – nejdůležitější je jak používáme tento dar směrem k sobě, ve spojení JÁ JSEM. NA to si dávejte pozor, pokud použijeme spojení např. „Já jsem neschopná“ tak se tím přímo stáváte – jste prostě neschopností a pokud si to opakujeme několikrát denně je to MANTRA a ten jed, který za tím je v té emoci, otravuje naše tělo, naši mysl a bloudíme v kruhu. Tolik chceme být spokojení, šťastní – ale pořád používáme ty stejné jedové MANTRY. Je určitě lepší říct – „Cítím se neschopně“. Pak je na čase, zjistit proč se tak cítím a co za tím je.

Zkuste se zamyslet, jak každý den mluvíme k sobě, čím „otravujeme“ své blízké? Čím otravujeme sami sebe?

Nebojme se, ale pustit energii ven skrze zvuk – nejlepší je to někde o samotě venku v přírodě – je to skvělá terapie jít a vyřvat se – nepoužívejte slova jen řvát, skákat – dostat to ze sebe. Ale plivat na ostatní v době, kdy jsme v emoční jedovatosti, je nebezpečné i z pohledu, že tím nakazíme druhé a situace nemá řešení.
Taky se dá pozorovat, jak tím krásně programujeme třeba děti, jsem maminkou celkem čerstvě, synovi budou v létě dva roky, ale všimla jsem si, jak programujeme lidi do těch škatulek, dám příklad ze svého života.

Můj syn je velký „nejedlík“, babička k nám dochází celkem pravidelně a užívá si vnuka. Hodně ji trápilo, že nechce jíst a najednou vidím, jak mu říká a neustále mu opakuje: „Ty vůbec nejíš, ty jsi teda hubeňour, budeš malej, nevyrosteš, jíst se musí…“ pak najednou vidíte, jak ta energii zavalí Váš dům a blízké okolí a všichni kolem začnou opakovat to samé a ani o tom nevíte a najednou z Vašich úst vyjde „Vojto ty vůbec nejíš, prosím tě koukej jíst.“ A když tohle odešlo z mých úst, řekla jsem DOST – zakázala jsem všem mluvit o tom, že nejí, nechodí na nočník a že se u nás zaměřujeme pouze a na to, co nám jde a co CHCEME – nikoliv na to co nechceme a světe div se, za pár dní se energie změnila a všem se volněji dýchá, hlavně synovi. 

Zkuste pozorovat energie slova, třeba budete překvapeni. Upřímnost je další věc, která je tu důležitá, hlavně k sobě samým. Když si lžeme, cítíme, že naše vnitřní vedení říká něco jiného, ale slovem ho přebijeme a umrtvíme jeho energii – většinou pak v mé práci pozoruju vnitřní dítě, vnitřní ženu nebo vnitřního muže jako totální trosku, které jsou zadupané energií slova – lež.
Patří sem i uši, co slyšíme, co chceme slyšet a co nemáme slyšet. Jak vnímáme slovo, které slyšíme – ono je to propojené, co jsme ochotni dovolit a poslouchat a přijmout a pak dál tuto energii šířit ve tvaru slova – je to kouzelně propletené. A to platí nejen pro magii „jedovatého“ slova, ale pro slova PRAVDY – někde něco přečteme, vezme to za svou pravdu a šíříme v dobrém duchu dál – jakoby jsme sami sebe vyseparovali skoro bych řekla vydezinfikovali natolik, že nám stačí něco, co do nás někdo vložil, místo toho, abychom se stali vlastní pravdou, vlastní energií a jedinečností.

Dejme pozor, co dovolíme slyšet a co dovolíme předávat za vlastní.

Tuto čakru mám také ráda, protože jsem skoro celý život měla závadu řeči. Poslední rok, jsem toto téma u sebe dodělala, nabrala jsem sebevědomí v téhle oblasti a sdílením a mou prací se tohle srovnalo – prostě životem – tím co jsem konala, se mi neskutečně zklidnilo místo, které jsem celý život tak nenáviděl, protože jsem byla vystavena výsměchu, tím, že jsem se k tomu postavila čelem a vydržela a nevzdala to. Vděčím mnoho lidem, kteří se mi snažili v téhle oblasti pomoci, nakonec jsem musela já sama – vyjít z temnoty strachu a hrůzy a jít do toho i za cenu smíchu i za cenu ostudy – jak jsem to vnímala.

Malba Cesta k sobě (k prodeji) 
Malba Cesta k sobě (k prodeji) 

Slovo pro mě byl trest, tolik jsem toužila, aby se lidé dorozumívali mentálně. Nyní vím, že jsem byla bržděná i proto, abych právě svou energii zaměřila na jemnější sdělení – viz má práce. A nyní je na čase vylézt ven i slovem – a to činím psaním, přijde čas a vylezu i mluveným slovem – chystá se k tomu mnoho věcí a jsem na vše zvědavá.

„ Vše co náš činí zranitelnými je naše nejsilnější stránka. Veškeré překážky v životě mají svůj smysl, mají hlubokou moudrost ve svém sdělení. Sdělit něco někomu, je energie sdílení sebe sama – nikoliv sdělení něčeho co jest pravdou, protože jako pravd nám byla dána.“
Athelaj
Pozn: Své druhé jméno Athelaj, používám, při napojení na své JÁ v jiném čase a dimenzi, pro někoho channeling – pro mě jen naleziště sebe sama. Dozrála jsem k tomu, některé věci od „ní“ sdílet i s Vámi.
Přeji Vám, aby Vaše energie slova směřovala vždy k pravdě.


Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.

Autorka článku: Lenka Vlášková Lenka Vlášková

Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.
 
Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

Nejnovější články na našem portálu

březen 29, 2023 452
Celý život se topím v dříve nepřiznávaném, poslední roky však už zcela naplno prožívaném a...
březen 25, 2023 1204
„Pokud chcete najít tajemství vesmíru, přemýšlejte z pohledu energie, frekvence a vibrace“. –...
březen 19, 2023 841
21.3.2023 v 18:22 h, PLEJÁDSKÝ TRANSFORMAČNÍ PORTÁL. Dne 21.3.2023 v 18:22 h nastává na nultém...
březen 17, 2023 919
20.03. 2023 ve 22:25 vstoupí Slunce do znamení Berana a touto událostí bude skutečně odstartován...
březen 05, 2023 1676
Dne 7.3.2023 v 13:40 h nastane na 16. stupni zemského znamení Panny úplněk. Březnovému úplňku se...
únor 27, 2023 5209
„Určitými kuřidly, dle hvězd sestavenými, lze velmi mnoho vykonati, neboť silně povzbuzují vzduch...
únor 25, 2023 1222
„Bývá označován za nežádoucí plevel nebo také za vynikající léčivou bylinu. Můžete si vybrat. A...
únor 17, 2023 1509
Naše zraněné dětské části můžeme objevovat v mnoha souvislostech a odstínech. Třeba i v naší snaze...
únor 16, 2023 811
Tento nejdůležitější včelí produkt provází dlouhá historie a spousta zajímavostí. K vytvoření 1 kg...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1736655
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 512203
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 443063
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 351911
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 284212
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
2 prosinec 2019 273368
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
27 říjen 2018 269064
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
17 červenec 2020 249957
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 238888
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
3 srpen 2019 236475
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
30 květen 2022 232672
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
13 duben 2020 230133
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
29 srpen 2021 211968
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 201574
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 184310
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 182233
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 179390
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 173858
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 163613
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 161256
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 159078
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 140464
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 125956
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 122649
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...