Miroslav Zelenka: Naše představy o světě po transformaci a co jsme ochotni pro ni obětovat

 Podle Coreye Gooda a dalších informátorů mimozemská Aliance sfér sestávající z mimozemšťanů vysoké úrovně instalovala ve Sluneční soustavě obří sféry (koule) údajně velikosti planet jako je Uran. Záměrem jejich umístění je redukce energií proudících z centra naší galaxie do naší Sluneční soustavy. Odůvodnění této instalace spočívá v tom, že energie proudící z centra galaxie jsou pro velkou většinu lidí příliš silné, takže by pravděpodobně způsobily smrt velkého množství lidí. Odhady z různých zdrojů se pohybují kolem 3% všech lidí na planetě, kteří by delší působnost těchto energií v této době přežili. S tím je spojeno mnoho dalších informací o působení Aliance sfér, působení podzemních civilizací, mimozemských civilizací nižších úrovní (míněno ve srovnání s Aliancí sfér) včetně civilizací reptiloidního charakteru a aliancí spojených s tzv. globálními elitami a aliancemi působících proti globálním elitám.

V souvislosti s aktivitami těchto různých uskupení se hovoří o dvou zásadních fenoménech, k nimž by mělo dojít. Prvním fenoménem je odhalení, v rámci kterého by se mělo lidstvo dozvědět pravdu o mnoha skutečnostech, o kterých je lidstvo dlouhodobě systematicky desinformováno (jako příklad uvádím zejména historii a existenci mimozemských civilizací). Údajně se jedná mezi různými výše uvedeným skupinami o rozsahu a době tohoto odhalení, zda má jít o postupné či jednorázové odhalení.

Podle některých informátorů část globálních elit navrhuje, aby odhalení probíhalo v časovém rozmezí 100 let, aby lidstvo neutrpělo příliš velký šok. Je samozřejmě otázkou jak by někteří či většina lidí reagovala na plné odhalení, protože mnohým by se zřejmě zbořil svět. Znám lidi, kteří by měli problém probrat se ze šoku jen z faktu, že si 11.9. Američané způsobili sami. Na druhé straně nepochybně mnoha lidem bude jasné, že 100 let je návrh na to, jak odhalení zcela rozmělnit a udržet globální elity při moci.    

Druhým takovým fenoménem je to, co je nazýváno Událost.

Podle informátora skrytého pod jménem Cobra galaktický srdeční tep nebo galaktický pulz je pravidelným galaktickým cyklem, který každých 25 000 let aktivuje galaktické slunce, a my nyní vstupujeme do období, kdy ke galaktickému pulzu dojde, což spustí Událost, která má souvislost s větším vesmírným cyklem. Vliv tohoto galaktického pulzu vyléčí lidstvo.

Uvádím informace získané z internetu, přičemž sám osobně se s realizací prvního fenoménu zcela ztotožňuji na rozdíl od uvedeného druhého, který ale nevylučuji, protože vyloučit se nedá takřka vůbec nic.

Nyní se dostávám k vlastnímu tématu. Dle jedné informace se v prostředí Sluneční soustavy manifestovala (označit její projevení se v naší Sluneční soustavě jako přílet mi přišlo jako hodně nepřesné) nadpozemská bytost, jejíž úroveň je problematické nějak zařadit, ale zřejmě výrazně překračuje dosavadní účastníky procesu ve Sluneční soustavě. Tato bytost, jež "hájí" zájmy galaxie Mléčná dráha, projevila vůči rozhodujícím účastníkům procesu svůj požadavek proces na Zemi urychlit. Nemám dostatek informací k tomu, jaké prostředky má tato bytost k prosazení tohoto požadavku, ale zřejmě se jedná o vysoce respektovanou bytost.

Z informací, které jsem dostal, vyplynulo, že tato bytost není spokojená (tento výraz je nepřesný, ale nenašel jsem přesnější k vyjádření postoje bytosti) s tím, jak je nevyváženě přistupováno k zájmům lidstva a planety Země ve prospěch lidstva a na úkor Země. Další devastace Země a jejích ostatních bytostí lidmi považuje za neúnosnou.

V souladu s tím považuje za nutné urychlení procesu transformace Země tím způsobem, že budou odstraněny ze Sluneční soustavy sféry zmírňující působení energií z centra naší galaxie i galaxie Andromeda, což by však nutně mělo za následek odchod nemalé části lidstva do jiných realit. Samozřejmě tato bytost nepovažuje smrt lidí, s kterou by nebylo spojeno nepřiměřené utrpení za nic negativního, protože smrt je pouze přechod nesmrtelné duše do jiné reality a opravdu pro velké množství lidí by byla smrt spíše úlevou než utrpením.

Zvláštní je, že potvrzení této informace se mi dostalo do určité míry z dalších tří zdrojů, což se mi až tak často nestává.


I tato z našeho pohledu velmi vysoká bytost nemá k lidské bytosti (ani k té, která si říká obyvatel planety Země) principiálně negativní vztah a nepochybně bude v určité míře respektovat kolektivní vědomí lidstva. Z toho důvodu a některých dalších informací se zdá, že rychlost a intenzita procesu odstraňování a působení kosmických energií má souvislost se stavem kolektivního vědomí lidstva. Existují i kolektivní vědomí obyvatel určitých územních celků, takže rozsah působení se může projevovat na planetě dle konkrétního místa odlišně. Můžeme si představit odlišnost působení například v Číně, Africe, USA, na blízkém východě Čechách a na Slovensku nebo v Andských pralesích. Takže po skončení procesu může zbýt někde 10% obyvatel a někde polovina.

Představme si (upozorňuji, že se jedná o hodně zjednodušující představu), že tato vysoká bytost chce (ale opět se jedná o velmi nepřesný výraz) zjistit stav kolektivního vědomí lidstva a proto pokládá některým lidem otázky.

Jaká je tvoje (vyšší bytosti nevykají) představa o průběhu transformace a o stavu po transformaci? Co jsi ochoten obětovat transformaci?

Dovoluji si předat tyto otázky čtenářům k zamyšlení.

Uvažujeme-li o lidstvu jako celku, tedy o přibližně 7 miliardách lidí, je zřejmé, že minimálně 6 - 6,5 miliard nemá o transformaci žádnou povědomost, a to se obávám, že jsem s množstvím alespoň částečně vědoucích ještě dost velký optimista. Jestli 500 milionů se tím zabývá vážněji, kolik lidí si někdy položilo otázky, které jsem uvedl? Jen velmi malé procento lidí utváří kolektivní vědomí lidstva v otázkách týkající se možné transformace.

Zajímalo by mě například, kolik lidí se zabývá otázkou formy a průběhu transformace a stavem po transformaci a kolik lidí si tvoří vlastní vizi. Abych upřesnil, tak za vizi nepovažuji to, že si již nezvolíme Sobotku, Kalouska nebo Babiše, tj. mírný pokrok v mezích zákona.

Přiznávám, že i mě zaskočila druhá otázka: "Co jsi ochoten obětovat transformaci, která by byla ve prospěch zejména planety Země?"

Jsi připraven na to, že i ty můžeš odejít do té nižší reality? Jsi připraven na to, že když půjdeš do reality vyšší, nepostoupí do ní tvojí blízcí, které miluješ? Jsi připraven na to, že v ní již nebudou tvá oblíbená jídla (například maso či mléčné výrobky), tvé oblíbené zábavy (televizní seriály, fotbal)? Chceš i takovou realitu?          
Miroslav Zelenka - alternativní publicistaAutor: Miroslav Zelenka Zdroj: http://www.miroslav-zelenka.cz

Jsem normální člověk, kterého baví tenis, jízda na kole, plavání, lyžování a hudba. Velmi rád vařím i jím. Skládám si písničky či muziku k meditacím. K mým oblíbeným činnostem patří i konstruování (nástroje, stroje, ale dělal jsem si i konstrukci nábytku do celého bytu).

Zjednodušeně řečeno zajímají mě činnosti, které obsahují tvůrčí prvek. Čím jsem starší, tím se zintenzivňuje můj vztah k přírodě a jsem rád, když mohu být každý den alespoň hodinu v lese. Miluji moře a hory, i když energie moře má na mne blahodárnější účinky. 


Nejnovější články na našem portálu

listopad 27, 2023 306
Bretaň (francouzsky Bretagne, bretonsky Breizh, v jazyce gallo Bertaeyn), divoký skalnatý, větrem...
listopad 26, 2023 3960
Při letošní Lví bráně jsem díky jedné klientce znovu otevřela svůj větší zájem o asteroidy. S tím...
listopad 24, 2023 362
„Nazývám mučednictvím to, že pro strast a protivenství trpím ve vězení a nevím, zda nebudu trpět...
listopad 22, 2023 444
„In nomine Patris et Filii et Spiritus sancti. Amen. – Ve jménu Otce i Syna i Ducha svatého....
listopad 20, 2023 849
22.11. 2023 v 15:03 vstoupí Slunce do znamení Střelce, který v čase přibývající temnoty hledá...
listopad 17, 2023 410
Diamant je pokládán za krále drahých kamenů, čemuž nasvědčuje i jeho řecké jméno „adamas“, což...
listopad 13, 2023 1641
Většina lidí, se pro praktikování autopatie rozhodla z toho důvodu, že jim konvenční medicína...
listopad 06, 2023 464
„Vúdú je náboženstvím stvoření a života. Je uctíváním slunce, vody a dalších přírodních sil, ale...
říjen 29, 2023 802
Občas se setkávám s názory, že lidské ego (představa o sobě a o světě) nebo stín (potlačené...
říjen 24, 2023 1868
Obecně anémie vyjadřuje, že jedinec emočně i mentálně upadá, protože nenachází smysl života. Trpí...
říjen 23, 2023 1250
23. 10. v 18:21 vstoupí Slunce do znamení Štíra, který hledá, co je pod povrchem, aby objevil...
říjen 18, 2023 2353
Kouzla a čáry byly odpradávna spojené s věšteckým uměním romského národa. Důležitou úlohu při...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1937915
Věřím, že každý se někdy zarazil nad "časem", tedy lépe řečeno nad čísly na hodinách, která na...
4 listopad 2019 514335
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
20 září 2023 454931
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
1 prosinec 2020 290203
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
28 září 2023 279782
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
3 říjen 2023 271685
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
6 říjen 2023 257080
Ekzémy vyjadřují náš VNITŘNÍ ZÁPAS mezi tím počem toužíme, a tím co ve skutečnosti prožíváme....
13 duben 2020 245779
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
3 srpen 2019 245330
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
12 prosinec 2020 241357
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 238325
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 214093
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 205099
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 185950
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
30 září 2019 185773
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
27 srpen 2020 183736
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
6 prosinec 2018 175859
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 165819
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 162760
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 160374
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 141926
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 127596
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 123832
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...
29 červenec 2022 121572
MIGRÉNY a bolesti hlavy nebo-li náš PAPIŇÁK V HLAVĚ - DUCHOVNÍ PŘÍČINA Bolest z fyzického hlediska...