Ivana Valová: Květen 2018 - světelný zpravodaj

Evoluce vědomí. Nacházíme se v období velkých změn v evoluci lidstva. Tyto změny se dotýkají každého člověka na planetě. Procházíme vývojem vědomí a aplikujeme principy vědomí 5D do každodenního života.

Vstupujeme do vyšší reality a držíme dveře těm, kteří si tu také přejí být. Vesmír poslal ty nejlepší spirituální bojovníky, kteří souhlasili s tím, že se probudí a zvednou se, když přijde čas, když budou povoláni a když Země začne svou cyklickou proměnu. Zvuk trumpety jako výzva byla vyslán. Jsme aktivními účastníky evolučních změn na Zemi.

Mění se naše vědomí a pojetí času. Vnímání času není lineární, ale vnímáme ho jako spirálu - nějakou dobu se neděje nic a pak se vše najednou přeskládá, dojde k vnitřní změně a my se zase cítíme dobře.

Procházíme vývojem vědomí. Znamená to, že na sebe přestáváme nahlížet přes staré oči. Podstatné teď je, jak se k sobě chováme a jak se respektujeme. I jako státy.

Pohybujeme se tak rychle, jako ten nejpomalejší z nás. Jsme tak rychlí, jak je rychlá ta nejpomalejší část v nás. Držíme vysoké vibrace v srdci v nízkých vibracích.

Poznáváme lidi, které známe odjinud. V každodenním životě máme před sebou závoj, který odkládáme v prostředí bezpečí a důvěry. Pokud se setkají lidé, kteří tento závoj odloží, uvidí mnoho.

Multidimenzionalita. Každý máme jiné energetické pole. Máme v něm světlé a tmavé místa. Je tu pozitivní a negativní energie. Každý máme v energetickém poli své zvláštnosti, podle toho, co jsme v životě zažili. Životní zkušenosti každého člověka jsou jedinečné.

Dochází ke spojení multidimenzionálního já. Začínáme vytvářet nové energetické struktury. Pomáháme lidem si tyto úrovně uvědomit. Vytváříme vztahy na multidimenzionální úrovni. Otevíráme se komunikaci, která bude proudit jinými cestami, než které známe. Seznamujeme se s paralelními životy, mezi nimiž padají zdi.

I léčení probíhá na multidimenzionální úrovni - na fyzické, emoční, mentální a spirituální rovině. Dochází k resetování vibračního otisku, proto uvolnit některé systémy může trvat i celý život - ale také se v jednom momentě může vše změnit.


Ladíme se na kolektivní energii, máme přístup ke kolektivnímu vědomí. Přijímáme informace, jak na tom právě jsme a kde se v evoluci vědomí právě nacházíme. Přijímáme kolektivní rozhodnutí.

Jsme extrémně empatičtí. Díváme se na svět a na lidi z pozice duše a stavu nadčasovosti. Zažíváme lásku duše i na této straně závoje :)

Závoj padá a lidé si začínají si být skutečně blízcí. A také cítí velmi a cítí vše. Spousta lidí cítí smutek. Zažívají paniku a neví, co s tím dělat. Je to i tím, že zdi mezi námi padají, jsme mezi sebou více propojení a nic už s tím neuděláme.

Učíme se jednat s respektem a ponaučením. Být komfortní se svou zvyšující se citlivostí na energie, i s tím, že něco je těžké kontrolovat. Někdy ani nemůžeme říct, jestli daný problém je váš nebo někoho jiného. A možná to už řešit nemusíme.

Vaše duše přišla do této inkarnace jako specialista na práci se světlem a stínem. Na nějaké úrovni víme, jak s nimi pracovat. Byli jsme k tomu vycvičeni.

Procházíme chaosem, strachem a dalšími negativními stavy, které jsme vytvořili svým vlastním stínem. Tyto stavy nás mohou děsit. Horko těžko z nich nacházíme cestu ven. Těmito stavy musíme projít. Po nějaké době vždy uvidíme světlo, které nás z temnoty vyvede ven. Světlo prosvětlí stín našeho nevědomí a přinese informace a navigaci.

Někdo se právě nachází ve stádiu poznávání svého světla a svých možností - úžasné. Někdo se právě nachází ve stádiu poznávání svých stínů a svých omezení - těžké. A někdo už důkladně poznal obojí. Skrz toto poznání žije svůj život. Už ví, že není kam pospíchat a nic nestojí za to, aby se za něčím hnal. Zná cenu, kterou se za to platí. Uvolnil se. Poznává, co má v jeho životě skutečnou hodnotu. Přijímá jakýkoliv stav bytí. Naše duše si může přát projít vlastním stínem a jen naše ego si může myslet, že je tu něco lepšího, co právě dělat.

Spolutvoření je společná práce člověka a ducha. Je to manifestace ve spolupráci s duší a dušemi druhých. Je to když člověk chce něco vytvořit a požádá duši, aby to provedla/vykonala/uskutečnila.

Pokud má duch v úmyslu něco manifestovat a požádá člověka, aby to uskutečnil, je to co-incidence, tedy "společný náraz těla a ducha". Vzniká tu vyšší tvorba, kdy tento impuls dorazí do našeho vědomí a my jednáme v souladu s duchem.

Empowerment. Je tu nová rovina života. Každý ví, co dělat. Každý ví, že ten druhý je veden. Co se ale učíme, je odkrývat své motivy, pravdivě reagovat a dávat si zpětnou vazbu bez přetvářky.

Jak získáváme pojetí o své skutečné síle, stáváme se studentem i učitelem v jedné osobě. Stáváme se lidmi, kteří si uvědomují dosah své síly a zodpovědnosti, jak působíme na okolí. Poznáváme, jak žít s druhými, zatímco jsme ve své síle. Jak být s lidmi bez toho, abychom jim odebírali jejich sílu. Stáváme se společností, kde bude každý ukotven ve svém bytí. Předtím ale musíme poznat svou sílu, kterou jsme někde ztratili.

V minulosti jsme byli obětí i násilníkem, proto k nám patří oboje. Na této úrovni vědomí už nepotřebujeme vědět, kdo je ten dobrý a kdo je ten špatný. Oboje patří k nám. Pokud se s tím vypořádáme, umožníme druhým, aby dosáhli té samé úrovně vědomí.

Práce se světlem znamená reflektovat energii člověka způsobem, aby viděl sám sebe. Každý člověk se léčí sám a toto léčení u něj probíhá zevnitř. Člověku reflektujeme jeho osobu, jeho energii - proto, aby se viděl jiným pohledem a pak se sám mohl vyléčit.

Při léčení se otevírá spojení s vyšším Já a vy tuto energii nabídnete druhému v podobě slov, proudu energie přes oči nebo jiným způsobem. Nejdůležitější je otevřené srdce.

Nejsi tady od toho, abys udělal zkušenost každého perfektní a dokonalou.

Jestli od vás lidé odejdou bez toho, aby zvedli své vibrace, není to vaše zodpovědnost, ale jejich. Oni se mohou vyléčit a někteří se i pro to rozhodnou. Někteří si vyberou nenechat odejít některé záležitosti, které jim přináší nesoulad a nemoc.

Pracujeme s transparentností, která je pro poradce a učitele důležitá. Umožňuje druhým vidět, kým jste. Lidi mohou vidět vaše záměry, motivy, vaše srdce. Nic je neruší a proto vám/sobě mohou otevřít srdce a důvěřovat si. Naše nejvyšší užití vesmíru při práci se světlem je bytí v dané energii a práce se slovy.

A to nejlepší, co se může stát, je, že se tak otevřou sobě a dokážou aplikovat svou sílu v realitě, že ještě tuto energii posunou dál, než vy. Jinými slovy – student přeroste učitele. A to je empowerment.

S láskou
Ivana Valová


Inspirace: Steve RotherHezký den

Ivana Valová

www.atlantskaskola.czNapsala: Ivana Valová - Atlantská škola - Praha  ♥ www.atlantskaskola.cz

Atlantská škola logoJmenuji se Mgr. Ivana Valová, narodila jsem se ve Zlíně a žiji v Praze. Vystudovala jsem Pedagogickou Fakultu Univerzity Palackého v Olomouci (biologii těla, psychologii a sociologii). Vedu kurzy Atlantské školy a učím angličtinu soukromě a ve firmách.

Na individuálních sezeních nabízím služby v oblasti léčení nemocí, pochopení základní životní lekce, začlenění spirituálních zážitků do svého života, poradenství v oblasti psychospirituální krize, poznání svého poslání, rozvoje jasnozřivých schopností a intuice, rodinné terapie, regresní terapie a spojení s moudrostí starodávných civilizací. Jsem k dispozici lidem, kteří potřebují nasměrovat.

Individuální sezení s krystaloterapií - rozložení krystalů na tělo a kolem těla člověka, podle jeho individuálních potřeb a záměru.

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

Nejnovější články na našem portálu

květen 24, 2023 2285
Pluto vstoupilo 23.3. do znamení Vodnáře, kde bude do 11.6.2023 do 11:46 h a jsme tak svědky...
květen 18, 2023 1417
21. 5. 2023 v 9:09 vstoupí Slunce do znamení Blíženců, kdy budeme chtít být blízko spřízněných...
květen 01, 2023 3124
Dne 5.5.2023 v 19:33 h nastává na 14. stupni vodního znamení Štíra úplněk a současně polostínové...
duben 24, 2023 2361
„Je třeba vidět, že lidská duše, ačkoliv vyplňuje celé tělo, přece jen má své zvláštní sídlo v...
duben 19, 2023 1493
20.4. 2023 v 10:14, krátce po novoluní v Beranu (ráno v 6:12), vchází Slunce do znamení Býka,...
duben 16, 2023 1278
Dne 20.4.2023 v 6:12 h nastane na 29. stupni ohnivého znamení Berana druhé novoluní v tomto...
březen 29, 2023 1825
Celý život se topím v dříve nepřiznávaném, poslední roky však už zcela naplno prožívaném a...
březen 25, 2023 2686
„Pokud chcete najít tajemství vesmíru, přemýšlejte z pohledu energie, frekvence a vibrace“. –...
březen 19, 2023 1346
21.3.2023 v 18:22 h, PLEJÁDSKÝ TRANSFORMAČNÍ PORTÁL. Dne 21.3.2023 v 18:22 h nastává na nultém...
březen 17, 2023 1431
20.03. 2023 ve 22:25 vstoupí Slunce do znamení Berana a touto událostí bude skutečně odstartován...
březen 05, 2023 2062
Dne 7.3.2023 v 13:40 h nastane na 16. stupni zemského znamení Panny úplněk. Březnovému úplňku se...
únor 27, 2023 5808
„Určitými kuřidly, dle hvězd sestavenými, lze velmi mnoho vykonati, neboť silně povzbuzují vzduch...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1793447
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 512751
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 444129
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 352700
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 285427
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
2 prosinec 2019 274607
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
27 říjen 2018 269428
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
17 červenec 2020 251753
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 239424
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
3 srpen 2019 238388
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
13 duben 2020 235060
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
30 květen 2022 234109
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 212500
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 202516
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 184709
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 182558
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 181521
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 174327
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 164138
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 161653
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 159446
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 140835
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 126565
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 122965
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...