Silviya Valkova: Další známky pozvolného odhalování existence mimozemských ras

V tomto článku navazuji na svůj článek „UFO a současné energie“.

Chtěla bych vás zde upozornit na další známky postupného odhalování mimozemské existence, které lze v současnosti najít na History channelu. Jedná se o pořady „Vetřelci dávnověku“, který již běží delší dobu a „Lovci UFO“, na jehož díly jsem narazila teprve nedávno. V Rusku byly také natočeny díly seriálu „Země: Území záhad“, který odvysílala Prima ZOOM. Podobně na ZOOMu šlo zhlédnout i díly seriálu „Odhalení – Mimozemské spisy“. Musím také připomenout výborný seriál „Detektor“, který natočila ČT.

Upřímně řečeno, člověk musí být poměrně velký ignorant, pokud v dnešní době alespoň jednou nenarazil na informace o UFO. Existují desítky tisíc svědectví na celém světě. A to jsem ještě nezmiňovala Obrazce v obilí, které nám kdosi během několika vteřin tiskne do obilí. Chápu, že u kruhovitých obrazců, které vypadají jako logo, se běžný člověk moc nepozastaví. Ale v r. 2002 kdosi obtiskl do obilí toto:

Na kruhu, který vypadá jako CD, byla zanechána zpráva v osmibitovém binárním kódu. Kdyby to někdo nevěděl, tak v osmibitovém binárním kódu se programuje software v současných informačních technologiích, např. počítače. Zpráva zněla anglicky a v překladu obsahuje toto:

VYVARUJTE SE NOSITELŮ FALEŠNÝCH DARŮ A NESPLNĚNÝCH SLIBŮ.

MNOHO BOLESTI, ALE STÁLE JE ČAS. VĚŘTE.

TAM VENKU JE DOBRO. JSME PROTI KLAMŮM.

KONEC SPOJENÍ.

Upřímně řečeno, takovouto zprávu byste těžko přehlédly, pokud by tu nebyla desítky let trvající kampaň tvrdící, že kruhy v obilí jsou dílem lidských vtipálků. Odborníci, zabývající se touto tématikou však mají řadu hmotných důkazů ze vzorků půdy a obilí, odebraných v místech kruhů. V několika dokumentárních filmech, které jsem zhlédla, vypovídají o tom, že na Zemi prakticky nemáme technologie, které by byly schopné tyto kruhy vytvořit, viz. „Kruhy v obilí a Mayské proroctví“, nebo „Velké záhady-Jaká zpráva se skrývá v kruzích v obilí“.

Všem doporučuji toto zhlédnout a sami si popřemýšlet nad danou tématikou.

Fakt, že byly tyto dokumenty odvysílány na mainstreamových televizních kanálech, vypovídá o tom, že informační bariéra okolo tohoto tématu se poměrně rychle uvolňuje. Co bude následovat dál?

Vlády se samozřejmě budou cukat. Kdo by chtěl svým lidem přiznat 60 let trvající zatajování důkazů. Vždyť je to dlouhotrvající podvod na vlastním obyvatelstvu a to by pro tu danou vládu, která se přizná, znamenalo okamžitou abdikaci. A na to si politici jen tak netroufnou.

Ovšem s tím, jak se nyní prudce zvyšuje poměr duchovního i fyzikálního světla na Zemi, rozpadají se staré energetické struktury strachu, které udržovaly tento sociální systém při životě. Což následně způsobuje to, že spousta utajovaných faktů vyplouvá pomalu na povrch, např. pedofilie katolických kněží nebo aféry v české vládě a jiné.

Tak proč stále ještě věříme vládním prohlášením o neexistenci mimozemských ras? Proč si myslíme, že zrovna v tomto lhát nebudou, když se evidentně ukazuje, že jsou jejich výroky zcela mimo v mnoha jiných tématech?

JE TO O STRACHU Z NEZNÁMA.

Ve skutečnosti má velké množství lidí strach a raději schovají hlavu do písku a budou se obhajovat lží jiných, než aby pohlédly sami do sebe. Tento strach je v masovém měřítku již řadu let podprahově programován filmy jako „Den nezávislosti“, „Vetřelec“, „Predátor“, „Horizont událostí“ a tak dále. Hollywoodská filmová studia doslova chrlí filmy a seriály s touto i jinou tématikou. A zatím co některé filmy a seriály pomalu poukazují na některá zajímavá fakta, viz. „Hvězdná brána“, „Babylon“, „Avatar“, „Star Trek“, „Star Wars“ aj. a staly se součástí mainstreamové kultury, je zde řada jiných, které v lidech jednoznačně vyvolávají strach.

A PAK JE NA KAŽDÉM Z NÁS, ZDA TOMUTO STRACHU PODLEHNEME NEBO NIKOLI.

V KAŽDÉM OKAMŽIKU SVÉHO ŽIVOTA MÁTE VOLBU JEDNAT BUĎ NA ZÁKLADĚ STRACHU, NEBO NA ZÁKLADĚ LÁSKY.

JE TO VŽDY NA ČLOVĚKU SAMOTNÉM A JE TO VŽDY O ČLOVĚKU SAMOTNÉM A JEHO OSOBNÍ VOLBĚ.

Jak jsem psala už dřív, je snadné sedět na zadku a nadávat na to, co všechno dělají špatně ti ostatní.

Ale my už jsme teď ve fázi, kdy se z toho zadku máme zvednout a naučit se myslet sami za sebe a jednat sami za sebe. Ne, papouškovat, co nám někdo jiný vykládá, ale sami se snažit, získávat zážitky a fakta a ověřovat si ty, již získané.

TAK UŽ SE ODHODLEJME K ČINŮM!

Současné energie nás k tomu ponoukají! Po víkendu 16.-17. března, kdy se na nás vylila smršť energie a prudce se měnila Schumannova rezonance, se mnozí můžou cítit jako přejetí parním válcem. Je to výsledek re kalibrace naší energo-informační matrice, někdo tomu říká morfogenetické pole. Předělává se nám biologické složení tkáně v buňkách. Můžeme mít závratě, bolesti v různých částech těla, které se náhle objeví a pak náhle zmizí. Můžeme mít prudkou změnu váhy, nebo se objeví záhadná jedno až dvou denní chřipka.

POKUD SE MY, KAŽDÝ Z NÁS NENAUČÍME ZVYKAT SI NA ZVYŠUJÍCÍ SE PROUDY SVĚTLA…

POKUD NEPŮJDEME S PROUDEM ZMĚN…

POKUD SE BUDEME DRŽET SVÝCH STARÝCH ZAJETÝCH KOLEJÍ MYŠLENÍ, CÍTĚNÍ A CHOVÁNÍ…

PAK TO BUDE VELKÝ PROBLÉM.

V této době změn, jedinci, kteří nejdou těmto změnám vstříc, začínají mít stále výraznější zdravotní problémy. A u některých už to začíná být na ostří nože, buď Změna, nebo Nemoc a Smrt. Já jsem takhle v roce 2017 přišla o dva příbuzné. Vypadá to sice jako velká tvrdá slova, ale ta realita začíná takhle bohužel čím dál tím víc vypadat. A není potřeba, aby tady byla válka, stačí české silnice, každoroční epidemie, rakovina a tak podobně.

A tak všem doporučuji, zvolte raději Změnu a začněte se dívat pozorně na skutečnosti kolem sebe.

JSME NA KONCI STARÉHO ČASU A ZAČÁTKU TOHO NOVÉHO JIŽ NĚKOLIK LET A TAK JSOU NAŠE VOLBY V TÉTO DOBĚ NÁSOBNĚ DŮLEŽITĚJŠÍ, NEŽ KDYKOLI DŘÍV.

Ale teď zpátky k již dříve zmiňovaným činům v rámci tématiky UFO a mimozemské existence.

Již v minulém článku jsem popisovala, že dlouhodobou prací se svým vědomím, lze dosáhnout tzv. telepatických/channelingových schopností. Jedná se v podstatě o vnitřní vnímání duchovní reality, kterou má každý indián. A jsem si jistá, že ji měli také naši předkové. Bohužel křesťanství se nehodilo, aby se obyčejní lidé takovým schopnostem učili. A tak povraždili a upálili řadu z našich předků, když je prohlásili za čaroděje a čarodějnice. Tyto schopnosti však máme každý z nás v krvi. Jde jen o to, překonat materialistické naprogramování ze školy a naučit se s nimi pracovat.

Že to každému nejde hned, z toho se nestřílí. Věřte mi, že pokud soustředíte svou mysl na cokoli, pak také dokážete cokoli. Když soustředíte svou mysl na někoho z mimozemských ras, které hlídkují kolem Země, vždycky vás někdo bude vnímat. Problém ovšem je, že běžný člověk má v mysli tisíce věcí, které musí během dne udělat a není schopný se zklidnit. Pokud se nezklidníte, pak ať už s vámi bude chtít komunikovat kdokoli…a věřte mi, že komunikovat se dá telepaticky i se svými předky ze záhrobí…stejně ho neuslyšíte.

TAKŽE TAJEMSTVÍ DOBRÉ TELEPATIE JE NAUČIT SE VYPRÁZDŇOVAT SVOU MYSL.

MUSÍTE NEJDŘÍVE UMLČET SVOU MYSL, ABYSTE MOHLI SLYŠET MYSL DRUHÉHO.

A tento způsob je jeden z mnoha, kterým se můžete naučit ověřovat si ezoterické nebo mainstreamové informace a mít vlastní zdroj moudrosti. Protože on má v sobě moudrost každý, jenom ji nedokáže otevřít a řídit se jí. Zároveň vás to naučí myslet a nebýt jako marioneta na drátkách, která věří všemu, co ji televize nakuká. V televizi vám říkají jen to, co se hodí někomu s vlivem a bohatstvím, protože takový chce, abyste věřili té kosti, kterou vám předhazuje a následovali jeho způsob života jako naivní pejskové…místo toho, abyste si vytvořili svůj vlastní názor a vlastní nezávislý způsob života.

Když se začnete snažit o komunikaci s lidmi odjinud, protože pro mě jsou to prostě další lidé, nečekejte, že vám hned někdo zelený zaklepe na dveře, ale nebuďte překvapeni, pokud se tak stane.

Jednak většina z nich lidsky vypadá a jednak většina našich předků taky nebyla ze Země. Takže ať to beru, jak to beru, jsou to prostě vztahy s lidmi odjinud. Neberte to, jako něco extrémního, ale zároveň ani jako maličkost. Váš život na jednu stranu bude stejný, ale na druhou stranu se pro vás úplně změní, protože se změníte vy sami a váš pohled na svět.

A to nás všechny ve výsledku posouvá dál ve vývoji.

A tak se mějte zatím všichni krásně!


Silviya_ValkovaAutorka článku Ing. Silviya D. Valkova, PhD.

Andělé jsou neviditelnou silou stvoření a strážný anděl představuje první článek, který nás spojuje s neviditelným světem. Úkolem strážného anděla je, aby nás učil a provázel. Andělé nám pomáhají stavět na vědomostech, které jsme již získaly jinými prostředky. Spojují jednotlivé informace a pomáhajínám objevovat základní vzorce, abychom tak dosáhli hlubokého vhledu do podstaty Božího stvoření. 

www.andelebezhranic.estranky.cz


Nejnovější články na našem portálu

únor 02, 2023 677
Dne 5.2.2023 v 19:28 h nastává Úplněk ve znamení Lva. Bude se nacházet na 16. stupni tohoto...
leden 29, 2023 782
„Najdete-li si ke svému keltskému amuletu osobní vztah, stane se z něj silný zdroj energie“. Již...
leden 28, 2023 6787
Vedle Samhainu (spojeného s příchodem zimy) a Beltainu (začátek jara) slavili staří Keltové i...
leden 27, 2023 663
„…Jde o stav, kdy se zcela reálně ocitnete mimo své vlastní tělo, a to při plném vědomí, kdy jste...
leden 23, 2023 568
20.1. 2023 v 9:30 vstupuje Slunce do znamení Vodnáře, který nás učí vnímat energie, kterými jsme...
leden 20, 2023 557
Zlomené srdce máme, když nás někdo opustí a přestane milovat, ale možná i tehdy, když nám končí...
leden 16, 2023 2565
Dne 21.1.2023 v 21.53 h nastane první letošní novoluní na 1.stupni vzdušného znamení Vodnáře. Jeho...
leden 15, 2023 2019
Naše duše si musí urazit dlouhou cestu k osvícení. Procházejí si několikerými světlými i temnými...
leden 14, 2023 758
EMOCE Můžete být bolestně plaší a nejistí si tím, kde ve světě stojíte. Dosáhli jste bodu, kdy...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1677713
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 511302
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 441347
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 350918
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 282248
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
2 prosinec 2019 272080
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
27 říjen 2018 268535
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
17 červenec 2020 247787
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 238361
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
3 srpen 2019 232868
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
30 květen 2022 230951
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
13 duben 2020 225176
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
29 srpen 2021 210766
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 200759
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 183904
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 181839
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 177475
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 173403
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 162562
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 160786
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 158722
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 140011
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 125588
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 122398
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...