Alexandr Tóth: Jak poznat, že se jedná o transformační příznak, a ne jiný typ nemoci?

V základu máme v poslední době 3 takové hlavní oblasti, na které se zaměřím (technicky je jich více, ale to už bych tento web musel změnit v encyklopedii):

1.Fyziologická nemoc (somatická - způsobená chováním v určitém prostředí).

2.Psychosomatická nemoc (způsobená stavem mysli a emocemi).

3.Transformační příznak (projev změny při adaptaci na vyšší frekvence).

Příklad příčin u bolesti zad:

Fyziologická nemoc - prochladnutí, neúměrná zátěž při cvičení, špatné sezení a pohyb. Je to vždy přímá fyzická reakce těla na fyzické podněty v prostředí, v kterém se pohybujete a něco děláte. Oprava je teple se oblékat, změnit způsob pohybu a sezení. Tedy změnit zase to fyzické prostředí a chování v něm. Pro uzdravení je důležité změnit vzorec chování, případně samotné prostředí.

Psychosomatická nemoc – probudíte se tak, takže to nemá fyzický důvod (přetížení). Prostě tu najednou nemoc je, protože „včera“ jste např. v mysli a pocitech přijal/a na svá bedra všechnu tíži světa a starosti o zabezpečení v budoucnosti (finanční oblast). Řešením je nějaká terapie, regrese, EFT, kineziologie, SRT apod.

Transformační příznak - objeví se poprvé v čase výkyvu Schumannovy rezonance, kdy se tělo adaptuje na nové frekvence. Tělo potom hodně reaguje při každém zvýšení frekvence z 7.83 Hz na jakoukoliv vyšší frekvenci (dochází k výraznému zhoršení stavu). Tělo se následně může dávat do hromady i několik dnů. Jenomže, mezitím obvykle přijde další výkyv v Schumannově rezonanci a člověk se motá v kruhu. Z toho důvodu je dobré sledovat graf Schumannovy rezonance. Obecně při zvýšení frekvence reagují všechny nemoci, které se v ten čas projeví. Takže člověk ztrácí jistotu, zda to je fyziologické (somatické), psychosomatické nebo transformační. A protože tohle poznat je nejtěžší a současně je nejjednodušší svalit vinu na transformaci, tak si ukážeme 2 typy jednoduché sebediagnostiky a podle toho to bezpečně poznáte. Vyberte si tu, která Vám bude více vyhovovat.

Otestování pomocí Světelných kódů Vesmíru.

Náš svět je tvořen pomocí hologramu (hologram je z řeckých slov holos – úplný a grafie – záznam). Tento prvotní otisk je projevován (promítán) v našem vědomí, kterému říkáme realita neboli Matrix. To celé je stvořeno a tvořeno pomocí světelných kódů Vesmíru. Z pohledu mozku je to jenom nějaké číslo. Opakováním určitého čísla zdrojového kódu dochází k přepsání chybného kódu (reinstalace) - nastává ukotvení správného programu v hologramu a následně i „promítání“ do Matrixu (vědomí). Je tedy možné nahrát si správnou informaci a chybný kód tak změnit. Laicky řečeno negativní životní situace se tím změní na pozitivní. A případný chybný kód nemoci se přepíše kódem správné funkčnosti. Těch kódů je mnoho (na lásku, na očistu potravin, na ochranu, na peníze a hojnost, na přerušení programu, na čakry apod.). Nebudu je sem vypisovat, ale existuje skupina na FB, kde najdete další informace a světelné kódy vesmíru.

V případě potřeby opakujete 3x číselný kód (stačí si ho pomyslet). Aktivuje se tím příslušná vibrace.

Opakujte postupně všechny kódy a vždy po každém vyčkejte pár minut, zda dojde k úlevě. Po tom kódu, po kterém se vám uleví zjistíte zdroj. Samotné následné opakování kódu způsobuje postupné regenerování organismu až do případného stavu uzdravení. To znamená, že při tomto způsobu diagnostiky se zároveň i léčíte. Změny v hmotě vyžadují čas, takže někdy je potřeba kódy na zdraví (hlavně fyziologický) opakovat více dnů za sebou.

Fyziologické nemoci: 997

Psychosomatické nemoci: 369

Transformační příznaky: 898

Prakticky řeknu: „Devětsedevadesátsedum, devětsedevadesátsedum, devětsedevadesátsedum“ a počkám pár minut. Pokud se mi neuleví, tak vím, že to nemá fyziologickou příčinu a říkám potom: „Třistašedesátdevět, třistašedesátdevět, třistašedesátdevět.“ A zase vyčkám. Když se mi nezačne ulevovat, tak pokračuji transformačním kódem: „Osumsetdevadesátosum, osumsetdevadesátosum, osumsetdevadesátosum.“ Dnes už mám odhad, takže když mě něco trápí obvykle rovnou zvolím hned ten správný kód. Není potřeba to pokaždé testovat. A v případě výkyvu Schumannovy rezonance rovnou říkám 898.

Druhá metoda vychází z kineziologie a říká se jí kinezio prstýnek. Variant této techniky je více, ukážu vám jeden z možných způsobů.

Otázka by vždy měla být položena tak, aby odpověď byla buď pravda (ANO) nebo nepravda (NE). Použít to můžete na zjišťování jakýchkoli informací, když chcete zjistit, co máte nastavené v podvědomí.

1. Pokud jste pravák/pravačka, tak spojte palec a ukazováček levé ruky, jako když chcete ukázat OK (leváci spojí prsty pravé ruky).
2. Vezměte ukazovák druhé ruky a vložte ho do kroužku OK tak, aby se neohýbal v kloubu, ale byl stranou ke spojeným prstům (viz obrázek níže).
4. Položte si otázku, na kterou chcete znát odpověď Např.: „Je ten stav/bolest příznak transformace?“
5. Držte pevně spojený palec a ukazováček ruky a snažte se vytlačit prst druhé ruky ven.
6. Můžete si v duchu otázku několikrát zopakovat a pokusit se vytlačit prst ven z kroužku OK (vícenásobné testování).

Pokud Vám to půjde snadno, tak informace je nepravdivá (NE) nebo je v podvědomí uloženého něco jiného, než říkáte. Svaly nemají tonus a jsou nepevné. Prst lehce vytlačíte ven.

V případě, že prsty budou pevné a vysunout prst Vám nepůjde nebo to bude velice těžké, tak v tom případě je tato informace pravdivá (ANO) a máte to tak uložené v podvědomí. Při pravdě je svalový tonus pevný.

Nejprve je dobré provést kalibraci. Zeptejte se na informaci, o které vědomě víte, že je pravdivá a až potom testujte zdravotní příčinu.

Např.:
1. otázka, kdy odpověď je PRAVDIVÁ: "Jsem muž?" (svaly budou pevné, pro mě je informace pravdivá, protože jsem muž).
2. otázka, kdy odpověď je NEPRAVDIVÁ: "Jsem žena?" (svaly budou nepevné, pro mě je informace nepravdivá a prst lehce vystrčím z očka OK ven).

A následně testujte dále. Položte si otázku: Je moje nemoc (místo slova nemoc uveďte, co vás trápí. Např.: bolest hlavy, bolest zad, únava apod.) způsobená xxxxx příčinou?

Je moje nemoc způsobená fyziologickou příčinou? Pokusím se prst vytáhnout, šlo to lehce, odpověď je NE, nepravda.

Je moje nemoc způsobená psychosomatickou příčinou? Pokusím se prst vytáhnout, šlo to lehce, odpověď je NE, nepravda.

Je moje nemoc transformační příznak? Pokusím se prst vytáhnout, nejde to nebo to jde velice ztěžka, odpověď je ANO, pravda.

A potom podle výsledku pracujte se svou nemocí a uzdravte se. Na transformační příznaky platí hlavně, klid a odpočinek. Nechat tělo adaptovat se. Velice vhodné je pít u transformačních příznaků vodu (buňky se detoxikují) a případně si dodat cukry pomocí banánu nebo jiného ovoce. Někteří lidé potřebují prudké uzemnění do hmoty a volí flák masa (přírodní steak). V čase výkyvu Schumannovy rezonance určitě vynechte mouku, cukrovinky a všechno smažené. Já osobně používám světelný kód Vesmíru 898 a do pár minut mě transformační příznaky přejdou.

Přeji Vám hodně zábavy při sebediagnostice a posílám vám Všehoj Vesmíru, kterým je láska. Světelný kód pro posílání lásky je 5x8 (čteme pět krát osm) - je to kód, nikoliv matematický výpočet. Posílat ho můžeme sobě i druhým lidem.

5x8, 5x8, 5x8


Autor článku:  Alexandr Tóth http://www.alexandrtoth.cz

Řídím se pravidlem, že vždy existuje řešení. Někdy změna přijde, když se podíváte na věc z jiné strany, jindy je potřeba přestat na něčem lpět a velice často stačí jenom změnit svoje omezení, které Vás zastavuje od dosažení toho, co si tak přejete.

Jestli chcete, tak můžeme spolu najít řešení té Vaší situace a změnit Vám konečně život k lepšímu. Koučink a terapie, pro mě není povolání, je to můj životní styl.


Simona Lásková - energie sfingy, regresní terapie a předávání vzkazů duší 


Nejnovější články na našem portálu

duben 09, 2024 302
měj pevné, stabilní kořeny /stůj pevně nohama na zemi buď v proudu života /řekni ano životu/...
duben 09, 2024 222
„V podzemí zůstává duch místa, a to i přesto, že kouzlo města nad zemí se často pomalu vytrácí a...
duben 03, 2024 2000
Medicinální nebo někdy také funkční či vitální houby, jsou specifické houby s výjimečnými účinky....
duben 02, 2024 246
Místa záhadná, tajemná či obestřená jistým mystickým nebezpečím přitahovala pozornost člověka...
březen 27, 2024 350
Mnoho lidí věří, že jednorožci existovali. Někteří jsou dokonce přesvědčeni, že žijí někde mimo...
březen 23, 2024 1590
20. 3. 2024 ve 4:07 vstoupí Slunce do Berana, prvního znamení horoskopu a otevře nový roční...
březen 19, 2024 678
Studánky, jezírka, louže...- první zrcadla lidí. Ta nejpřirozenější zrcadla, která člověku dala...
březen 11, 2024 701
Tisíce let lidé věří, že postavení Slunce a planet v okamžiku narození každého jedince značně...
březen 08, 2024 3017
Počátky Mezinárodního dne žen sahají do Spojených států amerických poloviny 19. století. V roce...
březen 06, 2024 942
Krystaly jsou mistrovskými díly přírody. Jejich tajuplný třpyt okouzluje člověka od nepaměti....
únor 28, 2024 1015
Snad nejpozoruhodnějším tvorem jdoucím tiše ve stopách člověka je kočka. Historie jejího vztahu s...
únor 20, 2024 1176
„Paraziti představují nejvíc zanedbaný zdravotní problém v dějinách lidstva“. – Dr. Ross Anderson,...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 2016024
Věřím, že každý se někdy zarazil nad "časem", tedy lépe řečeno nad čísly na hodinách, která na...
4 listopad 2019 515348
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
20 září 2023 456717
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
1 prosinec 2020 292742
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
28 září 2023 282195
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
3 říjen 2023 272700
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
6 říjen 2023 259191
Ekzémy vyjadřují náš VNITŘNÍ ZÁPAS mezi tím počem toužíme, a tím co ve skutečnosti prožíváme....
13 duben 2020 250627
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
3 srpen 2019 249184
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
12 prosinec 2020 242732
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 240485
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 215073
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 206456
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
30 září 2019 188006
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
17 září 2020 186437
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 184233
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
6 prosinec 2018 176503
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 166612
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 163225
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 161018
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 142656
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 128117
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 124465
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...
29 červenec 2022 122412
MIGRÉNY a bolesti hlavy nebo-li náš PAPIŇÁK V HLAVĚ - DUCHOVNÍ PŘÍČINA Bolest z fyzického hlediska...