Ondřej Brož: Inkarnační cesta (1) - Rozdíl mezi 3D a 5D

Nebojte, nebudu tady nadávat na 5D jak byste čekali, rád bych vysvětlil rozdíly, mezi těmito dimenzemi pro lepší pochopení a uchopení naší inkarnace.

Rád bych teď udělal několik článků takového cyklu, kde bych rád nabízel svůj pohled a zkušenosti na duchovní teorii a praxi. Nejprve je potřeba vysvětlit si, co to vlastně 3D a 5D znamená. 3D jak název napovídá jsou tři dimenze. Šířka, délka a výška. To je svět, ve kterém žijeme. Můžeme se pohybovat buď nahoru, dolů, doleva, doprava, dopředu, dozadu, nebo kombinací těchto směrů. Je to ta dimenze, kterou vidíme nebo vnímáme pěti smysly, které má každý člověk, samozřejmě pokud nemá nějaké poškození zraku, sluchu atd. Těchto pět smyslů je tedy čich, hmat, zrak, sluch a chuť.

5D neboli pátá dimenze, je dimenze kde se k šířce, délce a výšce přidává také dimenze času a prostoru. Velmi krásně to bylo vyobrazeno v mém nejoblíbenějším filmu od Christophera Nolana Interstellar, tento film je skvělý po více stránkách, ale zpátky k dimenzím. Zatímco my jsme jako Duše inkarnované v lidech, v tělech, které byly stvořeny a fungují ve třech dimenzích, tudíž nemůžeme se hýbat časem a prostorem tam a zpátky. Myslím tím teleport a cestování v čase. Hovoříme stále v rovině našich těl a ne technologií. To, co nám umožňuje hýbat se v čase a prostoru je jedině naše mysl, která sice patří do naší fyzické sféry, ovšem není vázána 3D pravidly.

V mysli můžete vzpomínat na minulost, představovat si, jak jste na jiném místě. Ovšem omezení zde je, jelikož naše mysl sahá pouze do této inkarnace. Pokud už pak člověk dělá nějaké způsoby, které souvisí s duchovní praxí, nejedná se už o naše tělo, nýbrž o naší Duši, která je v 5D. Naše 3D tělo a vše co k němu patří, je fyzickým projevem naší Duše, která využívá 3D k získávání zkušenosti a prožitků, jelikož v 5D takové věci nejsou.

A proč to tak je?

Když máte dimenzi, kde je zároveň čas a prostor, znamená to, že vše se tam děje a může dít. Když se říká, že se vše děje nahoře současně, je to proto, že se tam nachází dimenze času a prostoru. Tudíž veškeré životy, které jste kdy prožily, veškeré životy, které prožijete existují v duchovních sférách. Stejně jako lidé, kteří již nežijí, tak na úrovni Duše si stále zažívají ty své životy. Rodová karma je reálná věc a může vás ovlivňovat i předek, který žil v 18. století, jelikož i když je z našeho 3D pohledu po smrti, v 5D stále existuje a proto nás může po duchovní stránce ovlivňovat.

Když jdete na regresní terapii, nevzpomínáte si na minulé inkarnace, vy se do nich aktivně napojujete, jelikož část vaší Duše ten život stále žije. Mezi našimi životy, je taková ochranná bariéra, jelikož by se ty životy neměli navzájem ovlivňovat. Duše by měla tyto životy prožívat nezávisle na ostatních životech. To co se při regresi stane je, že shodíme bariéru, zjistíme a prožijeme co potřebujeme, bariéru nahodíme a vracíme se zpět. Proto jediné nebezpečí u regrese je, že se bariéra nenahodí a my pak žijeme dva životy zároveň, což je pro naší aktuální 3D inkarnaci nevhodné a může nám to i ublížit. To jen z našeho 3D pohledu je ten život minulost, ale jelikož nahoře neexistuje čas, existují všechny známé a neznámé varianty všeho.

Proto se nahoře nachází vaše Duše ve všech variantách. Jak Duše bez jakýchkoliv zkušeností, tak Duše, která si vše prožila a z toho vyplývá, že stejně jako vesmír, rozvoj je nekonečný, zkušenosti a inkarnační cesta je nekonečná, možnosti jsou nekonečné a pomyslná cesta ke Zdroji, je technicky nekonečná. Ale jen v 5D.

Vaše Duše zažívá v inkarnacích všechny varianty své cesty a vy jako Duše právě teď prožíváte jednu část vaší inkarnační cesty, která je pro vás teď a tady, ve třetí dimenzi. Osobně nesouhlasím, že zde na zemi nemáme limity. Máme je a ty jsou právě dané 3D. Píšu zde pouze o pozemských inkarnacích, jak to funguje jinde teď ve 3D inkarnaci netuším. Z toho všeho vyplývá to, že každý kdo vibruje do 5D a chce mermomocí do 5D se tam dostane, ale po smrti. Vždy se vracíme nahoru do čekárny, tedy v 5D jsme dost často. Dokud existujeme ve fyzickém těle, nemůžeme dosáhnout 5D, jelikož pro něj tělo není uzpůsobené. Můžeme 5D dosáhnout, ale pouze jako Duše odpoutaná od 3D těla. A to z mého osobního pohledu znamená, že povznést se teď v lidském těle do 5D je nesmysl, nejde to a je to součást obsáhlejší duchovní manipulace.

Pojďme si to ještě prakticky rozdělit. Já osobně to rozděluji na dvě sféry. Fyzická a duchovní. Fyzickou sféru rozděluji na fyzickou a mentální, duchovní sféru na duchovní a astrální. Z toho vyplývá, že máme 4 sféry, ve kterých se dá pohybovat. Fyzickou, mentální, astrální a duchovní. Ve fyzické sféře se nachází naše tělo a vše co vidíme pěti smysly. V mentální sféře jsou věci, které stále považujeme za fyzické, ale jsou nehmotné a to emoce, myšlenky, vzpomínky, pocity atd. Jakmile například člověk zemře, Duše se dostane z fyzické sféry do mentální a je tzv. přisedlík. Jakmile přejde přes závoj, tunel nebo portál, znázorněný červenou čárou, dostává se do duchovních sfér tedy do astrální sféry, kde si to pak štráduje do sféry duchovní, kde se nachází čekárna, ale o té třeba někdy jindy.

Sféry jsou hodně komplexní, tudíž znázornění, co vidíte, je znázornění, které potřebujeme k tomu, abychom je pochopili z našeho pohledu 3D bytostí. Jakmile se dostane Duše ze sfér fyzických do sfér duchovních, dostává se tedy do 5D. Jak může existovat Duše ve sféře fyzické a duchovní zároveň? Tak to si necháme zase na příště, ve článku, kde se budu věnovat procesu inkarnace.

5D je něco, čeho dosáhneme vždy, když zemřeme jako člověk a cestujeme do čekárny, kde si vybíráme další možnosti naší budoucí inkarnace, které jsou velmi rozmanité. Pro náš lidský mozek jsou zákonitosti páté dimenze neuchopitelné, a proto se o tom hůře mluví, a ještě hůře se to chápe. Ale to je v pořádku, protože když jsme inkarnovaní ve 3D, máme se věnovat 3D, jinak bychom v ní nebyli. Naše zakořeněné přesvědčení, že musíme vše vědět a vše pochopit je zcestné, jelikož to ani nejde.

Dokáže lidský mozek uchopit to, že vesmír je nekonečný? Jak nekonečný? Přece někde musí končit a co je za ním? Jsme jako lidé na planetě Zemi, která má jasně určené hranice zemského povrchu. Hranice vesmíru s rozvojem technologií posouváme, ale jsou to pořád hranice. Nahoře hranice nejsou, a proto se tam vše děje současně. Dokáže lidský mozek obsáhnout představu, že naše Duše zažívá nekonečně mnoho životů najednou, které mezi sebou interagují, že Duše si v čekárně vybere budoucí inkarnaci propletenou s tisícem Duší, které si navzájem provážou životy? A že máme svobodnou vůli a můžeme kdykoliv cokoliv změnit?

Nejde to, náš lidský mozek je omezený 3D realitou, takže se to nesnažte plně pochopit, protože to ani nejde, zahlcuje to a vytváří zmatek v našich hlavách. Rozdíl mezi 3D a 5D se uchopit dá a doufám, že jsem vám nabídl nějaké zajímavé informace. Dokud žijeme ve 3D, je nám 5D dočasně uzavřená, ale kam spěchat? 5D je náš domov a vždy po dokončení dané zkušenosti se tam vrátíme. Vrátíme se tam proto, abychom znova odešli někam jinam, prožívat nekonečné možnosti a zkušenosti, které nám 3D a mnoho dalšího může zprostředkovat. O procesu inkarnace si řekneme příště. A jak s oblibou říkám, nebojte, jelikož každý z vás si opět vše zjistí a uvědomí, tak jako nekonečně mnohokrát předtím, když se dostane tam nahoru.

A jediné co zbývá je, užívat si každý den v inkarnaci ve které jsme, jelikož otěže 3D času nás uvrhnou smrtí do 5D tak, jako mnohokrát předtím.

A to přátelé, je jediná skutečná jistota, kterou v životě máme. 

s přáním krásného dne, 

Ondřej Brož  Autor článku : Ondřej Rimmer Brož  Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Nejnovější články na našem portálu

červen 12, 2024 7140
Viz také. Dermatitida, Zánět, Svědění, Vyrážky, Problémy s kůží EMOCE Cítíte se kontrolováni,...
červen 12, 2024 8685
Může takhle vypadat žena ve své síle? Tak křehce? Zranitelně? Právě proto, že je ve své síle, může...
červen 04, 2024 393
Člověk, který často soudí a kritizuje, vidí všude kolem sebe jen nešťastné a zkažené lidi. Pyšný...
červen 04, 2024 249
„Působí již tím, že jsou. Stojí osaměle a mají zvláštní kouzlo, zvláštní osobitou krásu. A ještě...
květen 22, 2024 375
V poslední době jsem zde četla několik stížností od mužů, kteří si tak trochu hráli do noty, když...
květen 22, 2024 398
Neviditelné záření, které se vyskytuje na určitých místech zemského povrchu, znají lidé již od...
květen 21, 2024 576
20. 5. 2024 v 15:00 vstoupilo Slunce do Blíženců v doprovodu Neptuna v Rybách, který ukáže Slunci...
květen 03, 2024 553
„A jako drží ochrannou ruku nad doly svatí a světice, tak zase podzemní temné hlubiny hlídají a...
květen 03, 2024 312
Lidé po dlouhá staletí toužili ovládnout vzduch, dávno před tím, než se provedení skutečného...
duben 24, 2024 824
Po tisíciletí většina kultur považuje dotek za něco přirozeného a léčivého. Prakticky všechny...
duben 21, 2024 805
19. 4. 2024 v 16:00 vstoupí Slunce do Býka, který zpomalí naši aktivitu, abychom si mohli...
duben 17, 2024 940
- hojnost přichází, když ji přeješ jiným lidem - hojnost přichází, když neposuzuješ tvorbu druhých...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 2053466
Věřím, že každý se někdy zarazil nad "časem", tedy lépe řečeno nad čísly na hodinách, která na...
4 listopad 2019 515889
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
20 září 2023 457691
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
1 prosinec 2020 293952
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
28 září 2023 283347
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
3 říjen 2023 273400
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
6 říjen 2023 260220
Ekzémy vyjadřují náš VNITŘNÍ ZÁPAS mezi tím počem toužíme, a tím co ve skutečnosti prožíváme....
13 duben 2020 252712
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
3 srpen 2019 251170
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
12 prosinec 2020 243285
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 241444
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 215513
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 207053
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
30 září 2019 189047
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
17 září 2020 186716
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 184463
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
6 prosinec 2018 176903
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 167021
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 163564
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 161303
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 143115
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 128362
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 124844
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...
29 červenec 2022 122790
MIGRÉNY a bolesti hlavy nebo-li náš PAPIŇÁK V HLAVĚ - DUCHOVNÍ PŘÍČINA Bolest z fyzického hlediska...