Na úvod tohoto článku, bych ráda napsala pár vět. Za žádných okolností není tento text dogmatický, 90 % toho co si tu přečtete, je má vlastní intuitivní cesta, nikdy jsem o čakrách nic nečetla cíleně, nezakoupila žádné knihy, jen intuitivní čakrové karty. S energetickými místy jsem začala pracovat s pomocí Shambally po zasvěcení. Na vše jsem si přišla sama a je to cesta jednoho člověka v jeho vesmíru v jeho životě. Berte proto tak každou informaci, protože dokud si tu informaci neprožijete, je to pouhá informace.

ČAKRA TŘETÍ OKO – ADŽŇA

TŘETÍ OKO ČAKRA ŠESTTo co vidím, nemusí být vždy skutečnou pravdou, skutečnou pravdou je jedinečná moudrost každého jedince, která se ale neshoduje s jinou pravdou.

To co nás osvobodí, je zahodit veškeré naučené a přečtené pravdy. Zvednout se a jít si za svým, za tím co nás táhne, za tím co vnímáme pro sebe jako dobré – navzdory všemu kolem, kráčíme, i když jsme na své okolí příliš nebo zase málo.

Tato oblast je zvláštní v tom, že otvírá jedinečnost, moudrost, intuici a poznání, které plyne z bytí – být sám sebou. Jenže být sám sebou znamená, být jedinečný a to se málo komu chce.

Hodně se setkávám s tím, že lidé prostě chtějí vědět, jak si otevřou třetí oko a už jim nedochází, že mechanicky něco otvírat je jakoby jsme chtěli po sobě věci, na které nejsme připraveni, nebo je zcela nechápeme. Vše se otvírá, vše se děje přesně jak má a jediným způsobem, kterým se čakra léčí a zesiluje svou sílu, je to jak žijeme, to je celé.

Moudrost dostaneme do svého vínku, než vlastně vcházíme do těla, zrodí se z krve a jde pracovat do hmoty, jde se stvořit skrze nás, je však otázkou zda každý dojde takové úrovně, aby toho byl schopen. Někdy se tyhle věci pohnou po práci na sobě, někdy prostě je to jen proto, že takovou moudrost vy nenesete a máte tu svou moudrost jinde a to mnoho lidí nechápe – otvírají, až otevřou něco, co není připravené a oni pak zase žádají o uzavření schopností – každý je tu jako jedinečná bytost, každý má to své a je na něm aby na to přišel.

Vlastně nevím co o téhle čakře ještě více říct, je to místo kde už padají veškeré programy veškeré vzorce a přichází to poznání, místo kde je ukryta esence samotného života.

Také přichází pohled na sebe samu, kým jsme a kým jsme kdysi byli a pochopit a přivítat veškeré tváře života a osobnosti.
Uvidět onu nit, která míří až k nám a je propletená přes veškerý život. Od jisté doby ke mně chodí hluboké vize a ráda bych tu jednu s vámi sdílela, možná se to může zdát vlastně úplně mimo mísu, ale to právě s touhle oblastí souvisí – 3 oko je možnost na-cítit se na tu podstatu sebe a uvidět sebe v moudrosti – někdy to není tak úplně snadné, jak se může zdát – vidět a cítit – někdy je to spíš na škodu a musí se s tím člověk naučit pracovat a naučit se s tím žít.

Minulý život je jako provázek, vedoucí k vám, přes Vás, přes ostatní, provázek co prochází každého, kdo s jeho esencí došel k poznání před bránu toho života, dveře se otvírají a Vy nevíte, kam jdete, ale víte, že je DNES den, kdy jste připraveni se do toho ponořit, je čas to vyřešit.
Hluboká vize - Athelaj.

21. 4. 2016 Kutná Hora


Po mnoha bolestech těla, se ukládám do nuly, kde nic není, nic nemám, zažívám své fyzické tělo jinak, vnímám ho, učím se to. Někdy je to zmatek, někdy je to bolest, někdy je to propad, slzy nemají konce, je to tu, to proč tu fakt jsem… učím se, učím se, hoří mé tělo pod lavinou písmenek a tak usedám a píši vzkaz od Athelaj. ode mě, JÁ JSEM Athelaj.

Bohyně Země 2014
Bohyně Země 2014

"Jsem MATKA, MATKOU všem, jsem ZEMĚ. Se mnou jsi provázána po všechny životy, ať jsi kdekoliv. Esence je všudypřítomná i ve vodě." Pravila tvář zarytá v Zemi.
Náhle se obraz mění na sedící bytost, není zde poznat, zda je to muž či žena, je to absolutně jedno, jako kdyby na tom nezáleželo.
"Jsem, a když jsem tak vše roste, vše se hýbe. Nyní se roztříští poslední kus, ten poslední článek ze skla vyrobený a otevře se nevídaná věc. MOC, jehož tíha v době pradávné, byla tvou zkázou, nyní se navracíš."
A pak se vše mění na bytost, které v hlavě roste krásný květ a jakoby byla ta bytost těhotná nebo držela vajíčko. Je zahalena do bílé barvy až šedivé, je v takovém víru a přesto je klidná, Dívám se tiše a ona tak lehce praví:
"Již vím, čím jsem - jsem klidná, nesu své dcery a syny ve svém lůně, nesu je všechny - jsem si vědoma toho, že každé dítě jehož životu jsem dala možnost je mnou a já jsem jím. Jsem si vědoma, a přesto dovoluji být každému, aby šel svou cestou. Ve své mysli je uvolním, ať kráčejí, ať jdou - ke mě se pak vrací jako k MATCE jejíž dar byl dán životu i smrti."

Proměna 2014
Proměna 2014

"Pradávné energie, pradávná bytost, stále jdeš dál, až dojdeš na hranici legend, bytosti, o nichž se praví, že pocházejí z legend a pohádek a ty je uvidíš jako reálné bytosti, protože jsi jednou z nich. Dojdeš až na samou hranici, kdy začal svět, pradávná energie si Tě žádá. "Minulé životy, jsou minulé, je mnoho teorií o nich, přesto však jsou lidé, jejichž provázky sahají až do samých útrob Země, do jeho prvopočátků. A ty jsi jednou z nich.

Hluboká vize - Athelaj.
25. 4. 2016 Kutná Hora

A: 
"To co se rozprostírá nad tvou hlavou, je mrak, děsivá obluda, co přišla navštívit tento čas, čas kdy kořen ucítí nebe.

L:
"Až kořen ucítí nebe?"


A:
"Až se srdce dotkne stínu, pak se kořen zvedne k nebi a ucítí lásku, nezapomeň - LÁSKU."

"
L:
"Dávat lásku tam kde to bolí, dávat lásku tam kde je ohrožení."


A:
"Jen luna rudě září v čas, kdy krev rozbouří tvůj čas, kdy boj o život je s námi, pak hlava skloní svůj boj a schází do srdce, jen tak uvidí kořeny podstaty, jen tak dosáhne kořen nebe - láska je ten lék, lék všeho a všech - láska je plynoucí život i když luna září v barvě krve."

Zpátky ke kořenům 2015
Zpátky ke kořenům 2015

A:
"Ty stojíš, tak stůj, vnímej ten život kolem, je to báseň i přes to, že děj se odehrává za času temného, tento čas je čas zráním, kdy to co nechtělo být spatřeno ze strachu, bude vyléčeno okem, jehož jediná energie je láska.
Děs v očích a strach je mocný, není však všemocný. 
Všemocný je ten kdo dává své energii směr a zároveň kdo ho obohacuje o esenci lásky a pochopení, ten je všemocný, je schopen všeho, je tím čím byl stvořen, silou mocnou než cokoliv silou všemocnou."

A proč Vám to píši zrovna sem? Protože čakry jsou život, je to energie kterou směřujeme, je to energii jak mluvíme, jak cítíme, jak jednáme, jak vidíme a jak vnímáme sami sebe a nakonec je to jak vnímáme boha a vesmír a svět a o tom až příště – je to tak, není návod na odblokování čaker, jako není návod na život – život se žije – čakry se prostě tvoří za celý náš život a jsou schopné s tím jak na sobě pracujeme prostě postupovat s naším tělem – nejsou oddělené – jsou s námi jako život – máme to ve svých rukou.

Athelaj.
„Uvidět znamená být viděn v moudrosti a jedinečné pravdě.“


Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.

Autorka článku: Lenka Vlášková Lenka Vlášková

Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.
 
Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

Nejnovější články na našem portálu

březen 25, 2023 1025
„Pokud chcete najít tajemství vesmíru, přemýšlejte z pohledu energie, frekvence a vibrace“. –...
březen 19, 2023 814
21.3.2023 v 18:22 h, PLEJÁDSKÝ TRANSFORMAČNÍ PORTÁL. Dne 21.3.2023 v 18:22 h nastává na nultém...
březen 17, 2023 871
20.03. 2023 ve 22:25 vstoupí Slunce do znamení Berana a touto událostí bude skutečně odstartován...
březen 05, 2023 1659
Dne 7.3.2023 v 13:40 h nastane na 16. stupni zemského znamení Panny úplněk. Březnovému úplňku se...
únor 27, 2023 5188
„Určitými kuřidly, dle hvězd sestavenými, lze velmi mnoho vykonati, neboť silně povzbuzují vzduch...
únor 25, 2023 1208
„Bývá označován za nežádoucí plevel nebo také za vynikající léčivou bylinu. Můžete si vybrat. A...
únor 17, 2023 1488
Naše zraněné dětské části můžeme objevovat v mnoha souvislostech a odstínech. Třeba i v naší snaze...
únor 16, 2023 798
Tento nejdůležitější včelí produkt provází dlouhá historie a spousta zajímavostí. K vytvoření 1 kg...
únor 16, 2023 1199
Transformace může probíhat u každého jedince poněkud jinak… Vlastně kecám. Vždycky probíhá...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1734267
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 512179
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 443016
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 351863
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 284163
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
2 prosinec 2019 273305
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
27 říjen 2018 269039
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
17 červenec 2020 249871
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 238860
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
3 srpen 2019 236394
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
30 květen 2022 232594
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
13 duben 2020 229974
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
29 srpen 2021 211936
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 201532
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 184291
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 182217
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 179326
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 173841
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 163595
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 161233
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 159062
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 140444
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 125937
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 122637
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...