Na úvod tohoto článku, bych ráda napsala pár vět. Za žádných okolností není tento text dogmatický, 90 % toho co si tu přečtete, je má vlastní intuitivní cesta, nikdy jsem o čakrách nic nečetla cíleně, nezakoupila žádné knihy, jen intuitivní čakrové karty. S energetickými místy jsem začala pracovat s pomocí Shambally po zasvěcení. Na vše jsem si přišla sama a je to cesta jednoho člověka v jeho vesmíru v jeho životě. Berte proto tak každou informaci, protože dokud si tu informaci neprožijete, je to pouhá informace.

ČAKRA TŘETÍ OKO – ADŽŇA

TŘETÍ OKO ČAKRA ŠESTTo co vidím, nemusí být vždy skutečnou pravdou, skutečnou pravdou je jedinečná moudrost každého jedince, která se ale neshoduje s jinou pravdou.

To co nás osvobodí, je zahodit veškeré naučené a přečtené pravdy. Zvednout se a jít si za svým, za tím co nás táhne, za tím co vnímáme pro sebe jako dobré – navzdory všemu kolem, kráčíme, i když jsme na své okolí příliš nebo zase málo.

Tato oblast je zvláštní v tom, že otvírá jedinečnost, moudrost, intuici a poznání, které plyne z bytí – být sám sebou. Jenže být sám sebou znamená, být jedinečný a to se málo komu chce.

Hodně se setkávám s tím, že lidé prostě chtějí vědět, jak si otevřou třetí oko a už jim nedochází, že mechanicky něco otvírat je jakoby jsme chtěli po sobě věci, na které nejsme připraveni, nebo je zcela nechápeme. Vše se otvírá, vše se děje přesně jak má a jediným způsobem, kterým se čakra léčí a zesiluje svou sílu, je to jak žijeme, to je celé.

Moudrost dostaneme do svého vínku, než vlastně vcházíme do těla, zrodí se z krve a jde pracovat do hmoty, jde se stvořit skrze nás, je však otázkou zda každý dojde takové úrovně, aby toho byl schopen. Někdy se tyhle věci pohnou po práci na sobě, někdy prostě je to jen proto, že takovou moudrost vy nenesete a máte tu svou moudrost jinde a to mnoho lidí nechápe – otvírají, až otevřou něco, co není připravené a oni pak zase žádají o uzavření schopností – každý je tu jako jedinečná bytost, každý má to své a je na něm aby na to přišel.

Vlastně nevím co o téhle čakře ještě více říct, je to místo kde už padají veškeré programy veškeré vzorce a přichází to poznání, místo kde je ukryta esence samotného života.

Také přichází pohled na sebe samu, kým jsme a kým jsme kdysi byli a pochopit a přivítat veškeré tváře života a osobnosti.
Uvidět onu nit, která míří až k nám a je propletená přes veškerý život. Od jisté doby ke mně chodí hluboké vize a ráda bych tu jednu s vámi sdílela, možná se to může zdát vlastně úplně mimo mísu, ale to právě s touhle oblastí souvisí – 3 oko je možnost na-cítit se na tu podstatu sebe a uvidět sebe v moudrosti – někdy to není tak úplně snadné, jak se může zdát – vidět a cítit – někdy je to spíš na škodu a musí se s tím člověk naučit pracovat a naučit se s tím žít.

Minulý život je jako provázek, vedoucí k vám, přes Vás, přes ostatní, provázek co prochází každého, kdo s jeho esencí došel k poznání před bránu toho života, dveře se otvírají a Vy nevíte, kam jdete, ale víte, že je DNES den, kdy jste připraveni se do toho ponořit, je čas to vyřešit.
Hluboká vize - Athelaj.

21. 4. 2016 Kutná Hora


Po mnoha bolestech těla, se ukládám do nuly, kde nic není, nic nemám, zažívám své fyzické tělo jinak, vnímám ho, učím se to. Někdy je to zmatek, někdy je to bolest, někdy je to propad, slzy nemají konce, je to tu, to proč tu fakt jsem… učím se, učím se, hoří mé tělo pod lavinou písmenek a tak usedám a píši vzkaz od Athelaj. ode mě, JÁ JSEM Athelaj.

Bohyně Země 2014
Bohyně Země 2014

"Jsem MATKA, MATKOU všem, jsem ZEMĚ. Se mnou jsi provázána po všechny životy, ať jsi kdekoliv. Esence je všudypřítomná i ve vodě." Pravila tvář zarytá v Zemi.
Náhle se obraz mění na sedící bytost, není zde poznat, zda je to muž či žena, je to absolutně jedno, jako kdyby na tom nezáleželo.
"Jsem, a když jsem tak vše roste, vše se hýbe. Nyní se roztříští poslední kus, ten poslední článek ze skla vyrobený a otevře se nevídaná věc. MOC, jehož tíha v době pradávné, byla tvou zkázou, nyní se navracíš."
A pak se vše mění na bytost, které v hlavě roste krásný květ a jakoby byla ta bytost těhotná nebo držela vajíčko. Je zahalena do bílé barvy až šedivé, je v takovém víru a přesto je klidná, Dívám se tiše a ona tak lehce praví:
"Již vím, čím jsem - jsem klidná, nesu své dcery a syny ve svém lůně, nesu je všechny - jsem si vědoma toho, že každé dítě jehož životu jsem dala možnost je mnou a já jsem jím. Jsem si vědoma, a přesto dovoluji být každému, aby šel svou cestou. Ve své mysli je uvolním, ať kráčejí, ať jdou - ke mě se pak vrací jako k MATCE jejíž dar byl dán životu i smrti."

Proměna 2014
Proměna 2014

"Pradávné energie, pradávná bytost, stále jdeš dál, až dojdeš na hranici legend, bytosti, o nichž se praví, že pocházejí z legend a pohádek a ty je uvidíš jako reálné bytosti, protože jsi jednou z nich. Dojdeš až na samou hranici, kdy začal svět, pradávná energie si Tě žádá. "Minulé životy, jsou minulé, je mnoho teorií o nich, přesto však jsou lidé, jejichž provázky sahají až do samých útrob Země, do jeho prvopočátků. A ty jsi jednou z nich.

Hluboká vize - Athelaj.
25. 4. 2016 Kutná Hora

A: 
"To co se rozprostírá nad tvou hlavou, je mrak, děsivá obluda, co přišla navštívit tento čas, čas kdy kořen ucítí nebe.

L:
"Až kořen ucítí nebe?"


A:
"Až se srdce dotkne stínu, pak se kořen zvedne k nebi a ucítí lásku, nezapomeň - LÁSKU."

"
L:
"Dávat lásku tam kde to bolí, dávat lásku tam kde je ohrožení."


A:
"Jen luna rudě září v čas, kdy krev rozbouří tvůj čas, kdy boj o život je s námi, pak hlava skloní svůj boj a schází do srdce, jen tak uvidí kořeny podstaty, jen tak dosáhne kořen nebe - láska je ten lék, lék všeho a všech - láska je plynoucí život i když luna září v barvě krve."

Zpátky ke kořenům 2015
Zpátky ke kořenům 2015

A:
"Ty stojíš, tak stůj, vnímej ten život kolem, je to báseň i přes to, že děj se odehrává za času temného, tento čas je čas zráním, kdy to co nechtělo být spatřeno ze strachu, bude vyléčeno okem, jehož jediná energie je láska.
Děs v očích a strach je mocný, není však všemocný. 
Všemocný je ten kdo dává své energii směr a zároveň kdo ho obohacuje o esenci lásky a pochopení, ten je všemocný, je schopen všeho, je tím čím byl stvořen, silou mocnou než cokoliv silou všemocnou."

A proč Vám to píši zrovna sem? Protože čakry jsou život, je to energie kterou směřujeme, je to energii jak mluvíme, jak cítíme, jak jednáme, jak vidíme a jak vnímáme sami sebe a nakonec je to jak vnímáme boha a vesmír a svět a o tom až příště – je to tak, není návod na odblokování čaker, jako není návod na život – život se žije – čakry se prostě tvoří za celý náš život a jsou schopné s tím jak na sobě pracujeme prostě postupovat s naším tělem – nejsou oddělené – jsou s námi jako život – máme to ve svých rukou.

Athelaj.
„Uvidět znamená být viděn v moudrosti a jedinečné pravdě.“


Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.

Autorka článku: Lenka Vlášková Lenka Vlášková

Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.
 
Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč
national cpr association