Jiří Lexa: Dojde k masivní redukci populace? Čtení z kvantového pole 30.10.2017
Otázka:

V uplynulých čteních bylo naznačeno, že dvě třetiny lidstva zmizí z povrchu Země. Mnohé čtenáře tato informace doslova vyděsila a dnes mi celý den chodí do hlavy střípky informace, která by měla být reprodukována čtenářům.

Odpověď:

Strach, který zažíváte je součástí vašeho vývoje, protože musíte poznat, že jste tu již byli mnohokrát, řádově v desítkách tisíc a odchodem z vaší inkarnace jste si též prošli mnohokrát. Nikdy však nebylo takové množství lidí paralyzováno strachem z odchodu, jako v tuto dobu. Báli se pekla, báli se očistce nebo jiných posmrtných procedur, ale nebáli se opuštění této role. I to je však váš vývoj a musíte pochopit, že dokud si nezpracujete své ego, budete trpět strachem z odchodu. Proč? Protože právě hra vašeho ega vám připravuje různé lítosti, bolesti, strachy z odchodu, i když je to naprosto jednoduché. Máte strach z odchodu a zanechání svého majetku? Ego! Máte strach z odchodu a zanechání svých dětí? Ego! Máte strach z neznáma? Ego!

Začněte se konečně zajímat o svůj život! Přestaňte žít konzumně, ale přijměte jiné hodnoty! Začněte meditovat a pracovat na svém duchovním růstu, protože vy jste přijali vnější svět za bernou minci, ale opak je pravdou, neboť hlavním hybatelem vašeho světa je ten mentální svět. Přijměte svoji úlohu, vždyť jste si ji zvolili sami. Buďte pokorní, vděční a radujte se z každého dne. Žijte tak, abyste nemuseli litovat jediného marného dne. Vše je ve vašich rukách.

Všechno, co se teď okolo vás děje, souvisí s navyšováním vibrací vaší planety a jelikož málokdo z vás splňuje podmínky pro navýšení vědomí, je třeba na sobě pracovat. Možná pracovat je silné slovo, ale každý, kdo chce v tomto období obstát, by se měl zaměřit sám na sebe. Na své pocity, na zvědomování příčin svých traumat a bloků a měl by pochopit, že jedině tak své vibrace může úspěšně navýšit.

V opačném případě se nic neděje, protože Vesmír je v tomto ohledu velice benevolentní. V opačném případě nedojde k navýšení vibrací a nízké pomalé vibrace způsobí přirozený odchod člověka z této inkarnace. A vzhledem k degeneraci vaší civilizace, kdy již nechcete studovat sami sebe a zvykli jste si na organizovanou zábavu, v brzké době bude stále více docházet k přirozeným odchodům lidí z vašeho okolí ze současné inkarnace. Musíte si všichni uvědomit, že ačkoliv jste zde jako celek, tak každý prochází vlastním vývojem individuálně, a proto je na tento svůj úkol sám. Sejdou-li se dva lidé podobných vibrací, mohou si vzájemně pomoci, ale můžeme vás ujistit, že většina západní civilizace si ještě řeší své karmické zátěže, ať sólově, tak i v párech, či skupinách.

Vaší jedinou činností by měl být obrat k sobě samému, ale opak je v současnosti pravdou. Navštěvujete semináře osobního rozvoje, čtete knihy osobního rozvoje, sledujete internetové televize apod. A odpovězte si: Kam vás to ve skutečnosti posunulo? K poznání, že lektor ví, o čem hovoří, ale před vámi je ještě mnoho práce nebo, že autor knihy je fakt dobrej, ale vy to asi nezvládnete, či při pohledu na internetovou televizi se rozplýváte blahem a vstup do každodenní reality vás opět vrátí zpět do nicoty. Není to tak? Pokud ne, tak jste na dobré cestě, ale všechny tyto nástrahy vás mají posunout k poznání, že nikdo nepotřebujete k svému vývoji žádné kouče, lektory, či učitele, protože všechny odpovědi máte pouze ve svém srdci a lektoři, koučové spolu s učiteli vám jen ukazují, co ještě ve svém životě nemají zvládnuto a protože je jednodušší odvádět pozornost od sebe samotného, věnují se raději vám na místo toho, aby pracovali sami na sobě.
Přestaňte se fixovat na strachy a soustřeďte se na své nekonečné schopnosti. Věnujte se svým silným stránkám a rozvíjejte je, protože jedině tak pochopíte, že život je nádherný i když téměř ve všech případech končí opuštěním vaší schránky. Naučte se mít svůj život pod kontrolou a obohacujte jej o poznatky. O poznatky především o svém nitru a dostanete se za hranici vašich strachů, pochybností, či nedůvěry. Poté přestanete řešit nedůležitosti života a přijmete pouze samé radosti.

Časový úsek odchodu dvou třetin populace je v rozmezí 2017 – 2032, ale vše berte jako jednu z několika miliard možností, neboť každý jste schopný změnit chod Vesmíru a pokud se to stane, vše může být zcela jinak.

Bůh s vámi!

Autor čtení z kvantového pole: 

Jiří Lexa - harmonizace kvantovou vlnou http://www.kvantovacesta.cz 

Jiri Lexa harmonizace kvantovou vlnouHarmonizace kvantovou vlnou je účinná metoda napravující naše problémy na fyzické i psychické úrovni. Dokáže však pomoci i v nápravě finanční prosperity, pracovních i partnerských vztahů. Všechno je totiž o našem myšlení a pokud jsme schopni zharmonizovat nebo chcete-li dostat do rovnováhy naše myšlenky, tak se doslova v našich životech dějí zázraky. A pokud chcete, pomohu Vám nalézt tuto rovnováhu, aby jste byli pouze vy tvůrci vaší reality, neboť nás nemůže nikdo vyléčit, ani jinak uzdravit, kromě nás samotných. Každý z nás má totiž neomezené schopnosti, které si ve většině případ nedokážeme pouhým rozumeme představit a právě v tomto bych vám rád ukázal návod, jak nalézt schopnosti sám v sobě a nemuset se spoléhat na pomoc zvenčí.

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč