Ramona Siringlen: Dívání se do Slunce – historie a vědění nejen na planetě Zemi

Dívání se do Slunce bylo kdysi v mnoha vyspělých kulturách praktikováno jako součást běžného lidského života. Nebylo zdaleka jen záležitostí několika málo zasvěcenců, kněží či vladařů. Chod téměř veškerého základního dění se odehrával dle času a cesty slunečního kotouče po obloze. Lidé se sluncem vstávali a po většinou s ním také uléhali. Nebo alespoň s jeho západem ukončili veškeré pracovní aktivity a nastal čas odpočinku a relaxace. V časech dávných civilizací a říší bylo v kolektivním vědomí lidstva silně zakódováno propojení se Sluncem, jako vědomou inteligencí a zároveň uctívaným prostředníkem Božského Zdroje a Centrálního slunce. Dokud Slunce vysílalo k Zemi své paprsky, duchovní bytosti žijící na této planetě v lidských tělech věděly, že jsou stále v kontaktu jak se Zdrojem, tak s dalšími částmi a civilizacemi ve Vesmíru.

Dívání se do Slunce jak mnozí z vás víte nebo tušíte, není jen záležitostí historie a duchovního dědictví života na planetě Zemi. Tento blahodárný způsob komunikace se Zdrojem a ladění se na momentálně vhodnou maximální výšku osobních vibrací provozovali a provozují napříč dimenzemi prostoru a času i zástupci dalších planet a galaxií. Jak jsem Vás informovala již v článku Vědomí Centrálního slunce http://cestasramonou.cz/vedomi-centralniho-slunce/#more-466 , Centrální slunce je propojeno s ostatními slunci ve Vesmíru zlatými energetickými vlákny. Jednotlivá slunce jsou propojena a všechna v sobě nesou vědomí a energii samého Centrálního slunce.

Každé slunce je tedy zprostředkovatelem a poslem kosmické lásky a je tedy v zastoupení samým Centrálním sluncem. Skrze zlatou sluneční síť jednotlivých sluncí je Centrální slunce přítomno v každé části Vesmíru. Když komunikujete se sluncem, jste ve spojení se Zdrojem a vaše Božská část ve Vás se maximálně aktivuje.

 dívání se do slunce

Život na planetě Zemi je jedinečným Vesmírným projektem a mnohé bytosti z různých částí Univerza a galaxií se s nadšením rozhodly tohoto odvážného experimentu zúčastnit.

Stvořitelům a těm kteří se aktivně účastnili plánování bylo jasné, že i zde bude stejně jako na jiných planetách nutné být trvale v kontaktu se základním vyživujícím zdrojem. Základními nositeli života a podporujících vibrací tak byli a stále jsou Slunce, voda a krystaly. Některé krystaly zažily své zrození přímo na planetě Zemi, ale jiné mají svůj původ v jiných částech Vesmíru. Zástupci těchto původem mimozemských krystalů se pak aktivně účastnili tvoření Země a dle plánu zakořenili na určitých místech a vrstvách planety. Voda jako geniální médium pak v sobě mohla dle potřeby nést vibrace a informace ze Slunce a krystalů zároveň.

Nyní v těchto dnech a následujících týdnech k sobě vědomí Slunce silně volá všechny, kteří v sobě mají schopnost s ním vědomě komunikovat a společně tvořit. Staré instinkty a vzpomínky kdesi v hlubinách našich duší se hlásí o naši pozornost a touha po čemsi, co nás dalece přesahuje roste ze dne na den. Možná můžete bojovat se svou hlavou a pochybnostmi, ale myslím, že Vy i já víme, jak to dopadne. Zažili jste to již tolikrát. Zkrátka se to stane! A Vám se tolik uleví a budete žasnout, že jste na to nepřišli již dříve. Ale vše má svůj čas. Slunce Vás dobře zná. Zná do detailů každého jednoho z Vás, kteří nyní čtete tento článek a vaše duše se u toho tetelí zvláštním vzrušením a radostí. Možná se Vám v posledních dnech stalo mnoho zvláštních událostí. Zajímavá setkání. Náhody, které nejsou náhodami. Souhry okolností a momenty, kdy máte dojem, že se zastavil čas. Rozhlížíte se a říkáte si. Je tohle možné? Nehraji tu snad hlavní roli v nějakém filmu? Je tady snad nějaký scénář o kterém nevím? Ujišťuji Vás, že vaše duše ten scénář dobře zná. Sama ho psala. Ale Vesmír je tak milující, že respektuje naši svobodnou vůli. A tak tento scénář může mít různé verze. Avšak jen ta jeho verze, která je nejblíže Zdroji, ta která je vaší vibračně nejvyšší a nejčistší podobou Vás samých, jen ta ve Vás dokáže rozehrát to nadšené chvění. Ten radostný tlukot srdce. Ten pocit, že se začíná odehrávat něco velkého, co jen čekalo na váš příchod a souhlas. A Vám najednou věci zapadnou do sebe a vše dává smysl. Jaká to úleva! Už nikdy si nebudete připadat sami. Bytost, která se upomene na své propojení se vším živým a dokáže spojit své vědomí s živoucí planetou po které kráčí a skrze lásku k Slunci pojmout do svých atomů milující Vesmír již nebude nikdy opuštěna a v iluzi odpojení.

 dívání se do slunce

Lidé a Slunce se k sobě opět vrací. Slunce má pro mnohé z vás zprávy, kódy a informace. Osobní energie. Neobávejte se, že všemu nerozumíte na vědomé úrovni. Není to třeba. Tím že Slunci věnujete svou pozornost a v bezpečném čase k tomu určenému mu hledíte do tváře, umožňujete těmto darům projít skrze vaše vědomí a fyzické tělo. Stáváte se tak stejně jako pyramidy vysílačem i přijímačem. Skrze spojení se Sluncem můžete komunikovat přímo se Zdrojem a nebo se napojit na naše světelné bratry a sestry v dalších částech Galaxie a Vesmíru. Všechny bytosti, které hledí do Slunce se spolu propojují skrze vibraci nejvyššího Zdroje. Fanoušci fantasy literatury a slavného románu Pána prstenů pochopí mé přirovnání k vidoucím kamenům Palantírům. Osoby hledící do kamenů mohly obdržet mnohé důležité informace, ale také se mohly spatřit mezi sebou vzájemně.

Považte na jak obrovskou sílu se napojujete, když hledíte do Slunce. Stáváte se v tu chvíli součástí mocného světelného kruhu všech vědomých bytostí, které stejně jako Vy na svých planetách a místech ve Vesmíru hledí zase do svých Sluncí. Stáváte se členy moudrých domorodých národů po celé planetě Zemi, které tuto techniku od pradávných dob neustále provozují. Napříč časem se spojujete se silou a moudrostí Faraónů, jejichž služebníci měli úkol rozhrnout závěsy lože právě ve chvílí, kdy se první paprsky ranního slunce vyhouply nad obzor. Stojíte po boku Atlantským kněžím, kteří sluncem nabíjejí svá krystalová žezla. Tančíte divoký tanec u ohně v západu slunce s indiánskými šamany. Dostává se Vám požehnání věděním Mayů, Aztéků a Inků. Ve spojení se Sluncem jste v samém středu své bytosti. Jste sami sebou a zároveň i všemi ostatními napříč prostorem a časem ve slunečném světelném kruhu. A náhle chápete, že vaše rodina je zřejmě mnohem větší, než jste doposud v tomto životě tušili.

 dívání se do slunce

V Čechách se Dívání do Slunce věnuje intenzivně již několik let také Martina Atiriamin Christová. Na jejím webu www.slunecnabrana.eu naleznete mnoho užitečných i praktických informací, článků a videí na toto téma. A to jak z jejích osobních zkušeností tak ze zahraničí.

S láskou Ramona.


FB/Cesta s Ramonou

Čtení z Akášických záznamů na dálku, kineziologická poradna, osobní konzultace, transformační sezení a meditace na míru – pozitivní změny ve vašem podvědomí pro šťastnou tvorbu vašeho života.

Youtube - Cesta s Ramonou

Článek je možno libovolně šířit, avšak prosím v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky http://www.cestasramonou.cz. Děkuji.


Nejnovější články na našem portálu

květen 24, 2023 2190
Pluto vstoupilo 23.3. do znamení Vodnáře, kde bude do 11.6.2023 do 11:46 h a jsme tak svědky...
květen 18, 2023 1373
21. 5. 2023 v 9:09 vstoupí Slunce do znamení Blíženců, kdy budeme chtít být blízko spřízněných...
květen 01, 2023 3103
Dne 5.5.2023 v 19:33 h nastává na 14. stupni vodního znamení Štíra úplněk a současně polostínové...
duben 24, 2023 2275
„Je třeba vidět, že lidská duše, ačkoliv vyplňuje celé tělo, přece jen má své zvláštní sídlo v...
duben 19, 2023 1479
20.4. 2023 v 10:14, krátce po novoluní v Beranu (ráno v 6:12), vchází Slunce do znamení Býka,...
duben 16, 2023 1264
Dne 20.4.2023 v 6:12 h nastane na 29. stupni ohnivého znamení Berana druhé novoluní v tomto...
březen 29, 2023 1790
Celý život se topím v dříve nepřiznávaném, poslední roky však už zcela naplno prožívaném a...
březen 25, 2023 2664
„Pokud chcete najít tajemství vesmíru, přemýšlejte z pohledu energie, frekvence a vibrace“. –...
březen 19, 2023 1336
21.3.2023 v 18:22 h, PLEJÁDSKÝ TRANSFORMAČNÍ PORTÁL. Dne 21.3.2023 v 18:22 h nastává na nultém...
březen 17, 2023 1424
20.03. 2023 ve 22:25 vstoupí Slunce do znamení Berana a touto událostí bude skutečně odstartován...
březen 05, 2023 2055
Dne 7.3.2023 v 13:40 h nastane na 16. stupni zemského znamení Panny úplněk. Březnovému úplňku se...
únor 27, 2023 5779
„Určitými kuřidly, dle hvězd sestavenými, lze velmi mnoho vykonati, neboť silně povzbuzují vzduch...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1792042
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 512735
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 444092
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 352675
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 285412
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
2 prosinec 2019 274570
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
27 říjen 2018 269419
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
17 červenec 2020 251713
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 239397
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
3 srpen 2019 238328
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
13 duben 2020 234926
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
30 květen 2022 234052
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 212490
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 202482
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 184694
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 182539
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 181472
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 174311
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 164126
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 161638
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 159435
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 140822
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 126553
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 122958
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...