Přichází hluboký evolční přechod

Zdravíme vás, milovaní.
Na vaší planetě se chystá rychlý evoluční přechod. Tentokrát ohlašuje hlubokou fázi na vaší planetě Zemi. Chystáte se vstoupit do bouřlivějšího času v rámci zážitku lidské zkušenosti v trojrozměrném dramatu a zároveň se budete pohybovat skrz život měnící přechod ve své posvátné vícerozměrné přírodě.

Celistvá energetika planety Země a váš osobní jedinečný energetický rámec se chystají pohybovat s intenzivním přemístěním. Ve vašem osobním energetickém systému dojde k metamorfnímu posunu, který se bude shodovat s otevřením vysokofrekvenční, vícerozměrné mřížky na planetě.

meditace plejadane UFO vesmir zahady evoluce vědomí Nová ZeměUvede se do chodu hluboký energetický cyklus a během měsíce srpna se bude pohybovat v prostředí Země. Prostřednictvím řady posunů magnetického jádra bude přímá dráha vyrovnání směřována ke slunci. Tato vytvořená spojení do poloviny měsíce uvedou do pohybu hluboké transformační směny. Budou silně ovlivňovat energetické konfigurace planety a uvolní se řada závojů. Tyto otvory přivedou energetické mřížky do posvátné konfigurace na celé planetě Zemi. Přirozeně se vykrystalizují a zrodí nová společenství.

Aktivují řadu impulsů světelné komunikace mezi Zemí a rezidentním vesmírem. Vaše planeta bude v době tohoto přemístění posunuta do nastavení vyšší dimenze, která je navržena tak, aby vás nakonec posunula do hlubší aliance s univerzálním přijímacím pulsem, který vždy existoval. Až do této křižovatky byla Země nedílnou součástí tohoto „pulsu“.

Nyní bude Země rychle přemístěna do rezonance s vyšší dimenzí, aby se mohla účastnit a hrát úplnější energetický aspekt v tomto přijímacím prostředí, které se skládá z několika vibračních světel pulzní formy.

NOVÁ KOMORA

Do poloviny srpna budou další úpravy uvnitř magnetického jádra planety aktivovat prohloubení vnitřního zarovnání ve vašem srdci. Nová komora ve vašem srdci bude odhalena a aktivována. Tato nová komora je navržena tak, aby úzce spolupracovala v souladu se slunečními paprsky. Umožní slunečnímu paprsku přirozeně osvětlit vaše posvátné srdce.

Představte si sluneční paprsky proudící zevnitř komory vašeho srdce a tekoucí ven. Přirovnáváme tento proces k tomu, abyste byli svědky toho, jak se vaše srdce otevírá jako poupě květu, když se otevírá a ovlivňuje sluneční paprsky. Nějakým způsobem se bude vaše srdce držet rozšíření podstaty slunce. Vaše srdce se chystá proměnit a přejít do nové transmutační fáze probuzení. Neustále probíhá osudové volání, které je a bylo směřováno ven k těm z vás na cestě.

meditace plejadane UFO vesmir zahady evoluce vědomí Nová ZeměVyzýváme vás, abyste toto volání pustili na jinou úroveň než kdykoli předtím. Toto volání přichází ve formě frekvence, vibrace světla, která vás láká, a vede vás do role, kterou jste již předem souhlasili, že budete hrát. Vaše srdce má potenciál otevřít se do nového světa reality a odhalit vám pravdu, která vám umožní žít z jiného úhlu pohledu a vzkvétat ve vašem každodenním životě.

Vaše ego nebude chápat žádný aspekt tohoto procesu, který se vám ve vašem srdci zjeví. Očekávejte a vězte, že ego mysl nemůže nijak zasahovat do vašeho procesu. Můžete očekávat, že tento nedostatek porozumění bude součástí vaší probíhající zkušenosti v lidské formě. V tomto časovém rámci se musíte i nadále otevírat a dovolit si, aby vaše vědomí mohlo být posunuto hlouběji oblasti vašich vyšších já a opětovných spojení ve vašem srdci.

Jako součást lidské zkušenosti budete procházet přechodným uspořádáním vědomí. Jak jste rozměrově a energeticky přemístěni ve svém srdci, jste zrození v brilantním, vyrovnaném vztahu v paprscích slunce. V tomto okamžiku budou vaše srdce schopna vytvořit mezi sebou nová vědomá pouta. Uvědomí si vzájemnou srdeční frekvenci, od vašeho srdce k druhému. Umožní to urychlení formování skupin, sdružování partnerství a možnost překonat lidskou vlastnost oddělení. Tyto změny v srdeční komoře umožní formování úspěšných komunit. Prostřednictvím tohoto spojení ve vašich srdcích budete moci rozvíjet komunitní aliance prostřednictvím telepatického společenství.

meditace plejadane UFO vesmir zahady evoluce vědomí Nová ZeměKdyž uděláte tento další krok vpřed na své cestě, je co oslavovat. Vězte, že každý z vás je podporován, když se rozhodnete dýchat, pusťte se a buďte ve chvíli v této obrovské měnící se krajině vašeho svatého srdce. Tentokrát jde o to, abyste byli ochotni otevřít se hlubšímu přechodu ve svém vlastním vícerozměrném obalu, který bude přístupný ve vašem srdci. Úlohou slunce je osvětlit a držet uvnitř zrcadlo v klidu, umožňující změnu definice vaší světelné přirozenosti. Osvětlení slunečních paprsků je navrženo tak, aby proudilo v mozku a vytvářelo silné otvory v telepatickém centru. Tato otevření vám umožní znovu sladit vaše vědomí s kolektivními společenskými impulsy drženými ve vesmíru. Budete rozvíjet a pracovat s univerzální komunitou obnovením svých telepatických spojení, která splní další aspekty vaší mise.

Toto je tvůj čas, abys zazářil svou jedinečností, umožnil otevření svého já na jiné úrovni, cítil a objevil zázraky osvětlení vašeho srdce. Toto je čas, kdy má být magie odhalena vašemu já. Tentokrát jde o vás, o nikoho jiného. Toto je vaše posvátná cesta bytí, otevřená, odhalená vám, vámi.

meditace plejadane UFO vesmir zahady evoluce vědomí Nová ZeměS tímto metamorfním procesem, který máte po ruce, je bezpodmínečně nutné, abyste se v srdci soustředili více vědomě na vyrovnanou cestu. Utvářejte si okamžiky v tady a teď, abyste si aktivně vybrali, abyste zrodili řadu stavebních bloků tím, že své vědomí uvedete do svých srdečních buněk pro vědomé zarovnání. Žádáme vás, abyste se ve svém dni zavázali k jednotlivým okamžikům klidu, připravili a umožnili cestu. Abyste získali vyšší perspektivu své posvátné přirozenosti. Toho lze dosáhnout jednoduchým postupem.

Vědomě se rozhodnout otevřít své vědomí v prostoru svého srdce. Položte dlaně na oblast hrudníku a přineste své vědomí do svého srdce. Pociťte fyzické spojení vašich rukou na hrudi a poté do tohoto fyzického spojení přiveďte své vědomí.

Dýchejte a pusťte se do toho spojení.

meditace plejadane UFO vesmir zahady evoluce vědomí Nová ZeměPuštění vás uvede hlouběji do tohoto fyzického spojení. Buďte svědkem, jak jste vstoupily do energetického prostoru svého vlastního srdce. Ať už vidíte, cítíte nebo cítíte podstatu svého srdce, na tom nezáleží. Nejdůležitější je, že vytváříte stavební blok, krok, cestu k vašemu srdci. Jedná se o jednoduchý, přirozený postup krok za krokem. Každý dech se vědomě rozhodnete připojit k vašemu srdci.
Můžete toho dosáhnout, protože vaše srdce je připraveno na tento další krok. Teď je čas otevřít se jiným způsobem.

Tento proces je o přijetí vás samotných. Pokud se rozhodnete být v klidu a vyrovnat se svému srdci, automaticky se změní staré cykly ve vašem životě.

Tímto způsobem měníte mozek, když propojujete své srdce. Pamatujte, že každý okamžik je vícerozměrný. To znamená, že existují neomezené zkušenosti, které můžete získat v každém běžném daném okamžiku. V této chvíli toho můžete přejít k prohloubení zážitku multidimenzionálních spojení vašeho srdce.

Přeloženo a sdíleno s láskou Marek Kříž

Remember, “You are who you have been waiting for.”
THE PLEIADIANS
Channeled through Christine Day 💜

https://www.christinedayonline.com

Nejnovější články na našem portálu

květen 24, 2023 2190
Pluto vstoupilo 23.3. do znamení Vodnáře, kde bude do 11.6.2023 do 11:46 h a jsme tak svědky...
květen 18, 2023 1373
21. 5. 2023 v 9:09 vstoupí Slunce do znamení Blíženců, kdy budeme chtít být blízko spřízněných...
květen 01, 2023 3103
Dne 5.5.2023 v 19:33 h nastává na 14. stupni vodního znamení Štíra úplněk a současně polostínové...
duben 24, 2023 2275
„Je třeba vidět, že lidská duše, ačkoliv vyplňuje celé tělo, přece jen má své zvláštní sídlo v...
duben 19, 2023 1479
20.4. 2023 v 10:14, krátce po novoluní v Beranu (ráno v 6:12), vchází Slunce do znamení Býka,...
duben 16, 2023 1264
Dne 20.4.2023 v 6:12 h nastane na 29. stupni ohnivého znamení Berana druhé novoluní v tomto...
březen 29, 2023 1791
Celý život se topím v dříve nepřiznávaném, poslední roky však už zcela naplno prožívaném a...
březen 25, 2023 2664
„Pokud chcete najít tajemství vesmíru, přemýšlejte z pohledu energie, frekvence a vibrace“. –...
březen 19, 2023 1337
21.3.2023 v 18:22 h, PLEJÁDSKÝ TRANSFORMAČNÍ PORTÁL. Dne 21.3.2023 v 18:22 h nastává na nultém...
březen 17, 2023 1424
20.03. 2023 ve 22:25 vstoupí Slunce do znamení Berana a touto událostí bude skutečně odstartován...
březen 05, 2023 2055
Dne 7.3.2023 v 13:40 h nastane na 16. stupni zemského znamení Panny úplněk. Březnovému úplňku se...
únor 27, 2023 5779
„Určitými kuřidly, dle hvězd sestavenými, lze velmi mnoho vykonati, neboť silně povzbuzují vzduch...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1792046
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 512735
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 444092
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 352675
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 285412
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
2 prosinec 2019 274570
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
27 říjen 2018 269419
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
17 červenec 2020 251713
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 239398
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
3 srpen 2019 238329
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
13 duben 2020 234926
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
30 květen 2022 234052
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 212490
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 202482
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 184695
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 182539
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 181472
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 174311
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 164126
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 161638
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 159435
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 140822
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 126553
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 122958
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...