K aktivaci dochází přes propojení krystalů uprostřed hrudi všech zúčastněných. Při setkání se generuje velké množství energie.

Dochází ke spontánnímu stahování hvězdné energie, energie zdroje. Z vrchu jde ke krystalu v hrudi jasný paprsek světla, který se přes něj odrazí a pokračuje dál k velkému krystalu v zemi, který se aktivuje. Kolem nás je spoustu bytostí, které asistují tomuto procesu.

Je to aktivace křišťálové energie – jasnosti, síly a průzračnosti. Křišťálová energie přináší čistotu. Aktivují se díky ní krystalky po celém těle. Pročistí se celé tělo. Tento proces je ale pro tělo energeticky náročný.

Když se silně aktivuje křišťál uvnitř hrudi, člověk si uvědomuje svou jemnost a citlivost. Což ho může položit a přinést velkou bolest.

Pokud člověk tu bolest pustí, dochází k rozpůlení krystalu v hrudi, z jehož mezery vychází to nejjasnější a nejčistší světlo, které může být. V člověku je vidět jeho ryzost a světlo. Je plně v těle a zároveň jeho nitro září. Ostatní lidé tento proces energeticky podporují.

Je vidět, že křišťálová energie se neaktivuje přes krásu a sílu, ale přes bolest. Zářila z Ježíše silnější energie, když léčil lidi, nebo když byl na kříži?

Křišťálová energie pročišťuje nejhlouběji položené systémy, které brání jeho světlu se plně projevit.

Když jsem byla malá, vyrůstala jsem v prostředí 2 manipulativních lidí. Jeden z nich mi říkal, že jsem zlá, když jsem sama sebou a neberu ohled na lidi, kteří to mají těžké. Tak jsem mlčela, když jsem byla svědkem toho, když se dělo příkoří. Naučila jsem se tím uspokojovat potřeby manipulativního člověka a svým chováním tak vyživila jeho ego. Abych nebyla zlá. Tento systém uvolňuji vždy při kontaktu s křišťálově čistou energií.

Děkuji krystalům, které nám pomáhají žít svou nevinnost, pravdu a čistotu. Naposledy nám nejvíce pomohl tanzanit - viz obrázek.

Ivana Valová

Hezký den
Ivana Valová - Atlantská škola


Napsala Ivana Valová - Atlantská škola - Praha  ♥ www.atlantskaskola.cz

Atlantská škola logoJmenuji se Mgr. Ivana Valová, narodila jsem se ve Zlíně a žiji v Praze. Vystudovala jsem Pedagogickou Fakultu Univerzity Palackého v Olomouci (biologii těla, psychologii a sociologii). Vedu kurzy Atlantské školy a učím angličtinu soukromě a ve firmách.

Na individuálních sezeních nabízím služby v oblasti léčení nemocí, pochopení základní životní lekce, začlenění spirituálních zážitků do svého života, poradenství v oblasti psychospirituální krize, poznání svého poslání, rozvoje jasnozřivých schopností a intuice, rodinné terapie, regresní terapie a spojení s moudrostí starodávných civilizací. Jsem k dispozici lidem, kteří potřebují nasměrovat.

Individuální sezení s krystaloterapií - rozložení krystalů na tělo a kolem těla člověka, podle jeho individuálních potřeb a záměru.

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč