Bylo mi ctí následovat své vedení a vytvořit REVITALIZAČNÍ KÓD ČESKÉ ZEMĚ. Vznikl poslední den roku 2016 pro rok 2017. Nechť nám všem slouží!

POSELSTVÍ K TOMUTO KÓDU:

Revitalizační kod České ZeměNárode český, vy všichni, jenž máte předky této země a jejíž území obýváte.

Žijete v době prolínání realit a světů, jste v centru duchovního dění a zároveň stojíte pevně na zemi jako velká stará lípa, váš posvátný strom. Nesete v krvi moudrost a vedení vašich dávných předků, mudrců i vládců, kteří vládli nejen rozumem, ale i srdcem. Stejně tak, každý jeden z vás má v sobě sílu srdce a na hlavě neviditelnou korunu i dar užívat svůj rozum a mysl.

Už je čas nenechat se ovládat, používat svůj rozum a moudrost bez pochyb o sobě samých. Jste pod vyšší ochranou, věřte sobě, svému rozumu, zdravé mysli i svým schopnostem. Cokoli budete činit s radostí, láskou a pro dobro ostatních, bude odměněno.

Každý poznáte a víte, co je správné, pravdivé a láskyplné a co nikoliv. Už je čas odhodit tížící okovy nesvobody a zbořit mříže omezení. Je bezpečné si důvěřovat, věřit svému srdci a vyzářit krásu a jedinečnost každého z vás.

Máte-li zájem, můžete mít osobní, rodinný kód, nebo kód do vašeho domu.

AUTORKA OBRÁZKU A ČLÁNKU: Klára Artexa Jirousková,

Klára JirouskováVnímám napojení na dávné civilizace, kde se propojuje moudrost a vědění s duchovnem a léčením. Jsem tu pro to, abych spojovala lidi, informace, místa, zemské s nebeským, ženství – mužství, světlo – tmu do naprosté harmonie. Jsem napojená nahoru, vnímám své kořeny někde v dalekém vesmíru, ale zároveň stojím, velmi pevně nohama zde na Zemi, kde vše ukotvuji.

https://www.facebook.com/revitalizacniobrazy/
www.atexa.cz

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč
national cpr association