Těm, co o tom nevědí, bych chtěl v kostce vysvětlit, co se děje na Zemi:
 
Evoluční změna tranformaceCelá naše galaxie prochází transformací. Je to evoluční proces běžný v celém vesmíru. Jednou za 26500 let je naše země v ideálním zarovnání s galaktickým rovníkem.Z galaktického slunce k nám proudí fotonová vlna a zvyšuje vibrace všeho živého na Zemi. (Když svítí slunce, všimněte si na odrazech domů a stromů bílého světla - dřív bylo dožluta).
 
Ve vyšších vibracích (frekvencích) nemůže existovat zlo a to teď končí a proto se to projevuje zvýšeným výskytem špatných věcí na Zemi.
 
“Zlí” lidé se projevují v plné parádě.
 
Člověk má dokonce pocit, že ty situace, zákony a většina věcí je postavených na hlavu. Čas se zdá, jako by utíkal rychleji. Vše je jen v energiích. Celý vesmír pracuje na bázi přenosů energie na úrovni kvantové fyziky. Takže co se děje na planetě (včetně bláznivého počasí) závisí na kolektivním vědomí všech lidí. Myšlenka má frekvenci a všechno na Zemi (kameny, rostliny, zvířata, jídlo) má svojí frekvenci. Klíčem ke všemu je láska. Lidé musí pochopit, že jedinec nic nezmůže, ale je třeba se jako lidstvo (bílý, černý - všichni jsme bratři a sestry) spojit a společnou myšlenkou tvořit budoucnost.
 
Všechno tohle těch pár lidí, co ovládají celý svět vědí a bojí se toho a dělají, co mohou, aby lidem snížili vrekvence.
Ale galaktická vlna je velmi mocná a víc a víc lidí na světě se stáva laskavějšími a chce žít v lásce, bez konfliktů a vharmonii. Je to naše kolektivní myšlenka, která zachrání tento svět. Už se tak děje a nebude trvat dlouho a lidé budou žít v lásce až na věky. Teď je ten čas, proto nemá cenu se zabývat politikou a koukat na zprávy, které stejně po celém světě ovládají elity a jen lžou a zatajují realitu.
 
Vypnout TV a nečíst noviny, milujte sebe, svou rodinu a choďte do přírody. Pokud možno nepijte alkohol a nejezte maso - na to vše byly vytvořeny myšlenkové programy jelikož už jsme ovládáni 5800 let.
 
Jsme na prahu obrovské změny, kterou si ani nedovedete představit.

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč